01.03.2012
 Обласна прокуратура здивована, чому кременчуцький Міський Палац культури ще не закритий як небезпечний для людей об'єкт. Про це повідомив на засіданні міської комісії з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій заступник начальника міськвідділу Держтехногенбезпеки Євген Івченко. За його даними, міський Палац культури має низку порушень, серед яких найнебезпечніші: відсутність пожежного водопроводу, який нефункціонує з 1995 року, а під час ярмарків захаращуються пожежні виходи - вестибюлі і коридори. За словами Івченка, у Кременчуці щонайменше п’ять установ культури, не враховуючі приватних, але там ситуація краща, ніж в МПК. Начальник міського відділу культури Володимир Кондрашов заявив, що в Палаці необхідно проводити повну реконструкцію, але це дуже великі гроші, яких у бюджеті немає. На 2012 рік виділили тільки 98 тис грн. Основна частина цієї суми піде на протипожежне просочення спецрозчином оснащення сцени.

01.03.2012
 Палац культури "КрАЗ" перейде у власність міста до кінця цього року. Про це заявив міський голова олег Бабаєв. За його словами, зараз йде процедура виведення будівлі ПК "КрАЗ" з-під застави "Промінвестбанка", чим мер займається особисто. За його словами, з наступного року в палаці культури буде розміщено театр. Однак, цього року коштів на дуже потрібний ремонт приміщення палацу культури в бюджеті міста не передбачається. Ремонт, швидше за все проведуть наступного року. ПК "КрАЗ" був переданий ХК «АвтоКрАЗ» під заставу банку "Промінвест" більше 5 років тому.

01.03.2012
 Провідні кременчуцькі спортсмени отримають стипендії міськради. Серед них опинилися 22 атлети. Кращі з кращих - таких двоє - отримають по 600 гривень, переможці міжнародних змагань – по 430 гривень, переможці Всеукраїнських турнірів – по 380 гривень. Серед стипендіатів п’ятеро легкоатлетів, один важкоатлет, паеурліфтер, п’ятеро дзюдоїстів, четверо боксерів та тхеквондистів і два представники велоспорту.

01.03.2012
 Конкурс на краще читання віршів Тараса Шевченка під назвою «Кобзареве слово» відбудеться у Кременчуці 6 березня. Організатори конкурсу виступають управління у справах сім`ї, дітей та молоді та Будинок дитячої та юнацької творчості. У конкурсі можуть взяти участь діти та підлітки віком від 6 до 17 років. Кожен учасник готує для виступу один твір. Тривалість виступу - до 3 хвилин.Бажаючим взяти участь у конкурсі необхідно подати заявку до управління у справах сім`ї, дітей та молоді до 12 години 2 березня. Переможців конкурсу визначатиме журі. У кожній віковій групі буде обрано по три переможця, яких нагородять грамотами та заохочувальними подарунками.

rss