01.03.2013
 Кременчук у квітні таки залишиться на 3–4 дні без води. Та точної дати планового відключення у міськвиконкомі ще не називають. КП «Кременчукводоканал» проводитиме плановий ремонт водопроводу. І, як зазначають на самому комунальному підприємстві, такий ремонт неможливий без повного припинення водопостачання міста на кілька діб. Втім. кременчужанам обіцяють організувати підвезення питної води.

01.03.2013
 Кременчук боротиметься за звання міста з найкращим благоустроєм. Кременчук братиме участь у ІІІ етапі щорічного всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку». Комісія облдержадміністрації визнала переможцем серед населених пунктів, які беруть участь у конкурсі: Кременчук, .Комсомольськ, Миргород, та с.Шевченкове Решетилівського району. Матеріали переможців другого етапу конкурсу за результатами роботи в 2012 році комісія буде рекомендувати до участі в третьому етапі щорічного вже Всеукраїнського конкурсу.

01.03.2013
 У вересні цього року Кременчук святкуватиме 70-у річницю звільнення від німецько-фашистських загарбників. Це ювілейна дата, тому велика увага буде приділена святковим заходам. У міськвиконкомі розповіли про певні деталі майбутніх урочистостей, Зокрема, урочистий мітинг планують проводити на площі Перемоги. Там, навіть, встановлять, окрім великої сцени, і трибуни в декілька рівнів для ветеранів і почесних гостей заходу. Також на день міста планують провести парад військової техніки і парад від промислових підприємств міста. Закінчиться святкування грандіозним позитивним проектом «Кременчуцький Майдан's».

01.03.2013
 Цьогорічний міський бюджет , за підсумками двох місяців, не виконується. Борг росте «не в арифметичній, а в геометричній прогресії», повідомила сьогодні на апаратній нараді віце–мер, який курирує фінансові питання, Тетяна Неїленко. За її словами, наразі проведено платежі як по зарплаті, так і за захищеними статями (а це перший кошик бюджету). Проте вже за кілька місяців може скластися ситуація, коли бюджетникам не буде чим платити зарплату. Це може статися вже в травні. Наразі складна ситуація із проведення ще минулорічних платежів через казначейство. Більше 17 мільйонів гривень висить, як заборгованість. За словами головного фінансиста міста, в основному це заборгованість за уже виконані роботи, ремонти, постачання обладнання тощо.

rss