01.06.2011
 В Кременчуці затримано партію наркотиків в особливо крупних розмірах. Чоловік збував зілля на Третьому Занасипу. Правоохоронці провели оперативну закупку у нього на 27 тис. грн. Це був концентровний опій, з якого можна було виготовити приблизно 3 літри так званої «ширки». Але під час обшуку виявилося, що це далеко не все. Також у квартирі затриманого знайдено близько 800 грамів канабісу, іншими словами «травки», і порошок білого кольору. Зараз остання речовина на експертизі, але Сергій Зюбаненко не виключає, що це – героїн. За словами міліціонера, ще тривають оперативно-розшукові заходи, тому всіх подробиць він не розкриває. Зюбаненко каже: дуже складно розкривати злочини, пов’язані із наркотиками, адже потрібна серйозна доказова база

01.06.2011
 Сироти знайшли батьків. Цього року усиновлено 20 дітлахів з Кременчуцького будинку малюка. 5 з них забрали іноземні родини з Італії та США, інші залишилися на батьківщині. „Кількість усиновителів з України щороку зростає. Щоправда, нашим малюкам завжди щастило, не було жодного випадку, щоб дитину забрали в усиновителів і повернули назад в інтернатний заклад”, - говорить головний лікар закладу Лідія Пересунько. Наразі в Будинку дитини перебуває 97 дітлахів.

01.06.2011
 Кременчуцькі можновладці подарували сиротам 10 тис грн. а неповнолітнім правопорушникам спортивну форму та футбольні м’ячі. З нагоди дня захисту дітей, в кременчуцькому Будинку дитини зустрічали гостей - чиновників, депутатів районних і міської рад, представників підприємств і простих кременжужане, які надають посильну допомогу установі. Діточки показали гостям чудовий концерт з піснями, танцями. Міський голова Кременчука Олег Бабаєв урочисто вручив керівництву будинку сертифікат на 10 тисяч гривен для придбання товарів для дітей. Натомість вихованці Кременчуцької виховної колонії для неповнолітніх отримали від міської влади спортивні подарунки. Міський голова вручив підліткам комплекти спортивної форми, зокрема, й форму голкіпера та футбольні м’ячі. Окрім, Дня захисту дітей у колонії також вшановували переможців спортакіади, що була влаштована благодійним фондом братів Павлюченків.

01.06.2011
 2-го червня у міській Художній галереї відкривається виставка знаного кременчуцького митця – Анатолія Котляра. Вернісаж присвячений ювілею – 70-річчю з дня народження художника. На виставці представлено близько сотні робі – живопис, графіка, потрети, пейзажі. А також кераміка і різблення по дереву – виконані руками митця. Анатолій Котляр почав писати картини у 10 років. За майже 60 років невтомної праці митця світ побачила не одна сотня його доробків. А бачити прекрасні роботи талановитого кременчужанина змогли мешканці Росії, Болгарії, Чехословаччини та інших країн малого зарубіжжя. Відкриття виставки Анатолія Котляра відбудеться 2 червня о 14-тій годині – у міській Художній галерії – вул. Коцюбинського, 4.

rss