01.07.2011
 Кременчук затопило- синоптики прогнозували дощ, але не такий рясний та тривалий. Загроза підтоплення виникла у приватному секторі. Скарги поступають від мешканців Крюкова, Лашків і Щемилівки. В самому Кременчуці, а занадто в центральній його частині, ситуація більше схоже на транспортний колапс. Більшість вулиць затоплено, машини - в заторах. Громадський транспорт майже не працює, з перебоями їздить і таксі. Жителі повідомляють про падіння дерев і затоплені машини. В районі залізничного вокзалу вантажівка підрнула у воду по дах. Людям на вулиці варто бути обережними в місцях ремонту доріг. Розриті ями перетворилися на глибокі калюжі. Наприклад, біля центрального ринку в такій ямі ледь не потонула дитина. На щастя, усе обійшлося.

01.07.2011
 На центральній станції перекачування в Кременчуці збираються встановити додатковий насос. Це для відведення зливових вод. Але зроблять таке якнайшвидше в неділю. Насос взяли в оренду і встановлять тимчасово, поки не закуплять обладнання на постійній основі, - повідомив директор КП «Благоустрій Кременчука» Руслан Федорченко. Додатковий насос дозволить відкачувати з вулиць вдвічі більше стоків, ніж зараз, каже Федорченко. Повністю це проблему підтоплень не вирішить, але дасть змогу швидше ліквідовувати зайву воду. В першу чергу з проблемних вулиць в центрі.

01.07.2011
 Подача гаячої води на Раківку теж затримується. Під час гідравлічних випробувань сталася аварія на мережі діаметром 400 мм, в районі супермарету АТБ, - повідомив директор КП Теплоенерго Дмитро Питулько. За його словами, без гарячої води поки будуть три квартали: 4-тй, 74-тій і 94-тий. Як тільки дозволять погодні умови ремонт буде завершено, і блага цивілізації відновлено. Ремонт теплломереж Тепоенерго на разі розпочало на Першому Занасипу. Там гарячої води не буде рівно місяць.

01.07.2011
 Обіцяної гарячої води мешканці Молодіжного так і не отримали. І коли отримають, невідомо. Причина – відсутність пароніту - матеріалу, що використовується для герметизації. Його мали закупити в головному офісі «Полтаваоблненрго», але цього не зробили. В Кременчуці ж хапаються за голову: усі строки виконання профілактичних ремонтів тепломереж зірвані. А склади – порожні, - бідкається керівник Кременчуцької філії «Полтаваобленерго» Сергій Андрієвський. За словами Андрієвського, гарячої води на Молодіжному не буде ще кілька днів. Скільки він уточнити не може. Але пообіцяв, як тільки-но поступить необхідний матеріал, енерегетики працюватимуть в посиленому режимі, бодай і у вихідні.

01.07.2011
 В Кременчуці неочікувано зросла ціна на хліб. В міськвиконкомі обурені: хліб - продукт першої необхідності, і про підвищення цін на нього компанія-виробник, тобто Кременчуцький хлібокомбінат, має попереджати заздалегідь. Напередодні ввечері виробник повідомив про підвищення ціни, але тільки на один сорт – хліб білий першого гатунку – майже на 12%. Ціна зросла з 2 грн. 70 коп. до 3 грн., - зазначила начальник управління торгівлі Людмила Жорняк. В деяких магазинах, за нашими даними, вартість цього буханця складає 3 грн. 15 коп. Але головне, що комбінат разом із білим хлібом, підняв ціни на всі інші види своєї продукції, грубо порушивши розпорядження Полтавської облдержадміністрації – заявляють у мерії. В компанії пояснюють підвищення зростанням ціни на газ, але міський голова Олег Бабаєв вважає пояснення необгрунтованим.

rss