01.08.2011
 Кременчужанам обіцяють дешеві овочі і фрукти вже у вересні. Бо саме тоді стартують фермерські ярмарки. Як повідомила начальник управління розвитку торгівлі та підприємництва Людмила Жорняк, вже починаючі із перших днів календарної осені до міста регулярно приїздитимуть фермери і продаватимуть дари ланів за доступними цінами. Наразі триває процес укладання меморандумів про співпрацю з райдержадміністраціями районів Полтавської області. Ринки Кременчука вже готові прийняти фермерів з Кременчуцького, Козельщинського, Карлівського, Кобеляцького, Новосанжарського, Решетилівського та Глобинського районів. За словами Людмили Жорняк, керівники міських ринків пообіцяли цій категорії торговців особливі умови роботи на ринку. У порівнянні з минулим роком, коли фермери торгували переважно на оптовій базі по вул. Московській, цьогоріч торгівля овочами та фруктами вируватиме на всіх міських ринках.

01.08.2011
 У Кременчуці пацюк покусав дитину. Інцидент трапився по вул. Гоголя. 9-річний хлопчик саме годував бездомне кошеня, що мешкало у підвалі, коли «дикий» пацюк вистрибнув з підвалу і вкусив дитину за палець. І хоча покус невеликий, хлопчик зараз проходить антиробічне лікування, як профілактику проти сказу. Скільки щурів може бути у цьому та інших підвалах кременчуцьких будинків – питання риторичне. На думку епідеміолога Андрія Верещаки, зараз робота з дератизації підвальних приміщень проводиться незадовільно. За укус цієї дитини відповідати також нікому. У СЕС кажуть, що наприклад оштрафувати управляючі компанію, яка повинна боротися із гризунами у будинку, не можливо. Бо, бач, не було скарг від мешканців цього будинку. Хоча якщо скарга буде, СЭС може скласти протокол про порушення саннорм і накласти штраф на управляючу компанію. Розмір штрафу максимальний — 425 гривень.

01.08.2011
 В Кременчуці частково перекрили рух транспорту по головній магістралі міста. Від понеділка ремонують ділянку вулиці 60-річчя. Зокрема, перекрита ділянка від вул В. Бойка до вул. Гвардійської. На цій ділянці дороги проводиться капремонт проїжджої частини. Цією дорогою пропускають лише тролейбуси, а увесь інший транспорт ''їхатиме в об'їзд: по вулицях Ватутіна і Кірова. Ділянку дороги ремонтуватимуть за кошти обласної служби автомобільних доріг, яка провела тендер і виділила 2,8 млн грн. Проте повна вартість ремонту до вулиці Московської складає 4 мільйони гривен. Отже доки виділеної суми вистачить тільки до вулиці Гвардійської, розповідає керівник ШРБУ Володимир Губарь. Проте він сподівається, що область виділить додаткові кошти найближчим часом. Ремнтні роботи на вул. 60-річчя Жотвня триватимуть до 20х чисел вересня.

01.08.2011
 Кременчуцькі підприємства покажуть свої досягнення на Сорочинському ярмарку. З 16 по 21 серпня в Сорочинцях відбудеться традиційний Національний Сорочинський ярмарок. Офіційне відкриття ярмарку заплановане на 17 серпня, на 11 годину. За даними кременчуцької міськвиконкому, про ярмаркування у Сорочинцях заявили Кременчукм’ясо, автоскладальний завод, вагонобудівний завод, колісний завод і Кредмаш. Усі ці підприємства розташуються на головній центральній алеї ярмарку, - повідомили у Кременчуцькому міськвиконкомі. Міський голова Кременчука Олег Бабаєв сказав, що за його інформацією, ярмарок планує відвідати Президент України Віктор Янукович.

rss