01.10.2012
 У Кременчуці кількість офіційно пітверджених лікарями отруєнь грибами перетнула півтора десятка. І все тільки за вереснь. В останній день першого місяця осені до Третьої міської лікарні «швидка» доставили 26-річну жінку. Вона перебува у реанімаційному відділенні, повідомили у прес-службі міськвиконкому. Кременчуцькі лікарі стурбовані ситуацією, яка склалася цього року в місті. Так, як у попередні два роки у місті зовсім не фіксували отруєнь грибами, то цьогоріч у вересні уже отруїлося більше ніж 15 кременчужан. Лікарі вкотре закликають зовсім відмовитися від збирання дикорослих грибів, нагадуючи кременчужанам, що зважаючи на екологічну обстановку, нині майже всі гриби є умовно-їстівними.

01.10.2012
 Посадових осіб кінноспортивної школи "Фаворит" звинувачують у розкраданні майна. Згідно зі змістом обвинувачення, посадові особи із січня по вересень 2010 року вчинили незаконну розтрату держмайна на сумму, близько 27 тис грн гривень. Як інформує Кремечнуцьке міське управління міліції, 29 вересня прокуратурою міста за матеріалами відділу боротьби із економічними злочинами порушено кримінальну справу відносно посадових осіб дитячо-юнацької кінноспортивної школи "Фаворит". Наразі у прокуратурі подробиць справи не розголошують, як і у міліції. Нагадаємо, що кіонна спортивна школа "Фаворит", за короткий проміжок часу – пережила чимало великих і малих перевірок. Перша перевірка проводилася прокуратурою 4 листопада 2010 року, друга - у квітні 2011, і "свіжа" перевірка стартувала у січні цього року. За результатами двох перших перевірок складу злочину у діях посадовців школи не виявлено.

01.10.2012
 Гербом Кременчука прикрасили міський Краєзнавчий музей. А незабаром кременчужани вже зможуть побачити відреставрований фасад музею. Як повідомив заступник міського голови, який курирує будівництво, Геннадій Музика, фасад музею буде оздоблено мозаїкою, а також скульптурними масками. Вони не збереглися на фасаді музею, але залишилися з боку вулиці Леніна, тому на фасаді їх продублюють. Геннадій Музика додав, що вже до кінця року будівельники мають встигнути перекрити дах і повністю відреставрувати фасад. А наступного року до Дня міста музей має прийняти і перших відвідувачів, щоправда в двох залах. За словами віце-мера, вітражі під експозицію дуже вартісні, тому відкриватимуть музей після ремонту частинами. Наступного року біля музею може з’явитися ще й фонтан. Загалом роботи оцінюють у понад 6 млн. грн.

01.10.2012
 Найбільший фототорт, виготовлений в Кременчуці, потрапив в «Книгу рекордів України». Солодкий шедевр виготовили до дня міста кондитери компанії «Лукас». Вага торту склала 299 кг 400 г, довжина 2 м 10 см, ширина — 2 м . Крім того, встановлений ще один рекорд: по багатошаровості. Величезний «Наполеон» виготовлений з 20 коржів, в кожному з яких 256 шарів — тобто всього 5120 шарів! Над солодким шедевром три доби працювало 10 кондитерів. На торт-велетень пішло 100 кг листкового тіста, по 40 кг вершкового масла, вершків, сгущеного молока та молочно-ванільної начинки. Кременчужани залюбки поласували тортом. Єдина прикрість, кондитери переплутали цифри у написі на торті. Так що замість року заснування 1571 – написали 1751. Таким чином, Кременчук «помолдшав» на180 років.

rss