01.11.2011
 Кременчуцька міськрада придумала спосіб врятувати потяг "Кременчук-Москва". На думку місцевих народних обранців потрібно створити іменний фірмовий поїзд "Кременчук-Москва" і назвати його на честь двічі героя Радянського Союзу, космонавта Олексія Леонова. Відповідне звернення до керівництва «Укрзалізниці» прийняла Кременчуцька міськрада. Власне, пропозиція створити іменний потяг Кременчук-Москва надійшла від фракції партії Регіонів у міськраді. А міський голова Олег Бабаєв додав, що у такому разі, можливо, потяг не буде скасований, і його збережуть назавжди. У зверненні міскради зазначається, що іменний потяг Кременчук-Москва варто сформувати із з вагонів виробництва Крюківського вагонзавода та пустити за бахмачським напрямком. Також в зверненні депутати просять не відміняти низку потягів прямого сполучення з Кременчука, оскільки надходить багато відповідних прохань від жителів Кременчука, Світловодська і Комсомольска.

01.11.2011
 Епідемію грипу чекають в Кременчуці наприкінці листопада — початку грудня. Про це повідомив головний санітарний лікар міста Віктор Самойленко. Проте, за його словами, усе залежатиме від погоди і від того, скільки людей зроблять щеплення. Штами вірусу грипу — відомі — А, В. Але вони можуть мутувати, каже Віктор Самойленко. При цьому він відзначив, що існуючі на сьогодні вакцини від грипу — «Інфлювак» і «Ваксігрип» здатні захистити кременчужан від хвороби. За останніми даними, щеплення проти грипу отримали близько 1200 кременчужан. Більшість із так званої групи ризику - це медики і освітяни, які були щеплені за бюджетні кошти. У санстанції нагадали, що отримати щеплення від грипу можна у будь-якій полікліниці у кабінеті щеплень.

01.11.2011
 У Кременчці бомжі спалили кілька таксофонів. Подія мала місце у минулі вихідні в районі зупинки «Водоканал». Офіційної причини пожежі поки не повідомляють. Втім, у міліції не виключають, що таким чином могли «грітися» люди без постійного місця проживання. Відомо, що згоріло загалом 8 таксофонів разом із пластиковими кабінками. Водночас, в «Укртелекомі», - організації якій належать таксофони, збитки навіть не рахували. Представник кременчуцького підрозділу «Укртелекому» Віктор Кравченко розповів, що з усіх восьми таксофонів лише два працювали. І тими, як з’ясувала перевірка, за останні 3 місяці жодна людина не користувалася. Тому вартість усіх спалених таксофонів зв’язківці оцінили як нульову. Взагалі ж в Кременчуці залишилося 165 таких апаратів з понад 600, які раніше працювали у користували попитом. І ці останні таксофони будуть поступово знімати.

rss