01.11.2012
 Кременчужанам пропонують добровільно здати незаконну зброю. Із 1-го листопада по 1 грудня триває місячник добровільної здачі зброї, набоїв, боєприпасів та вибухівки, а також спеціальних засобів самозахисту, що незаконно зберігаються. Громадяни, які добровільно здали мисливську зброю та спеціальні засоби самозахисту, газові пістолети, що зберігалась незаконно, мають право зареєструвати вказану зброю в особисте користування – нагадують у дозвільних системах райвідділів міліції. Крім того, звертають увагу кременчужан на необхідність забезпечення умов надійного зберігання зброї з метою запобігання її крадіжок.

01.11.2012
 У Кременчуці хворим гіпертонією в листопаді почнуть продавати дешеві ліки. У листопаді в Кременчуці повинна почати працювати урядова програма, згідно з якою хворим на гіпертонію будуть продавати дешеві ліки. 1 серпня цього року в МОЗ затвердило відповідний наказ. Відповідно до документу, особи, хворі на гіпертонію і ті що перебувають на диспансерному на обліку, зможуть купувати ліки за стабільно регульованою ціною. Зараз в Кременчуці визначають механізм роботи цієї програми. Також визначається перелік аптек, які обслуговуватимуть пацієнтів. Швидше за все, маються на увазі комунальні аптеки.

01.11.2012
 В Кременчуці четверта поліклініка, яка розташована на Молодіжному, в подарунок від благодійного фонду депутата Верховної Ради України Костянтина Жеваго отримала Рентгенівський діагностичний комплекс. Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому. За їх даними, комплекс призначений для проведення обстежень грудної клітки пацієнтів із забезпеченням повної автоматизації процесу. На даний момент проводиться налаштування апаратури. Зауважимо, що під час виборчої компанії кандидат у депутати Костянтин Жеваго заявив, що допоможе поліклініці з придбанням рентгенкомплекса.

01.11.2012
 Хоспис в Кременчуці вже планують відкрити наступного року . Місто викупило проект будівництва хосписа в 2-ій лікарні. На це з міського бюджету виділили 121 тисячу гривень. Нагадаємо, будівництво хосписа планували цього року за спонсорські гроші. Проте Крюковський вагонзавод поки відмовився фінансувати роботи. Сам же проект був вже готовий, тому його і викупили за гроші міського бюджету. Влада міста обіцяє, що будівництво хосписа почнеться наступного року. Розглядає керівництво міста і можливість створення у Кременчуці будинку для престарілих громадян, але це питання не одного року, оскільки у зв’язку із обмеженим бюджетним фінансування одночасно це вирішити не вдасться.

rss