02.02.2012
 Через сильні морози Державтоінспекція Полтавської області просить водіїв по можливості утриматися від поїздок на далекі відстані. ДАІ радить водіям, які здійснюють поїздки стежити за тиском в шинах, передусім під час різких перепадів температур, перевіряти справність акумулятора, запас морозостійкої охолоджувальної рідини, справність склоочисників і наявність рідини у бачку омивача, а також заправляти повністю паливний бак. У разі виникнення скрутної ситуації на дорозі, радять тефонувати за номером 102. До речі, всього впродовж доби з різними ступенями обмороження до лікарень звернулось 12 мешканців Полтавської області, які постраждали внаслідок тривалого перебування на відкритому повітрі.

02.02.2012
 25 мільйонів гривень у кременчуцький бюджет залучать за рахунок випуску муніципальних облігацій. Рішення випустити облігації прийняли депутати міськради на сесії 31 січня. 15 мільйонів планується витратити на закупівлю тролейбусів, а 10 – на придбання атракціонів для Придніпровського парку. У міськвиконкомі зазначають: облігації передусім запропонують купити керівникам промислових підприємств Кременчука. Номінальна вартість облігації – 5 тисяч гривень, процентний відсоток – 14% річних. Проценти можна буде отримувати щорічно, а ось саме вкладання ділиться на три роки.

02.02.2012
 Верховний суд відмінив рішення, згідно з якими «Амстор» повинен був заплатити в інфраструктуру Кременчука 3 млн грн., - про це повідомляє telegraf.in.ua із посиланням на слова міського голови Олега Бабаєва. За його словами, у зв'язку з цим справа знову спрямована до суду першої інстанції. - Верховний суд відмінив рішення двох судів, і справа знову розглядатиметься в Господарському суді Полтавської області. Рішення відмінили з технічних питань, - сказав мер. В той же час Олег Бабаев додав, що «Амстор» виплатить близько 3 млн грн. до квітня як борг за оренду землі, яку вони не платили впродовж 1,5 року.

02.02.2012
 Швидкісний потяг виробництва Крюківського вагонзаводу з 16 лютого перевозитиме пасажирів залізницями України. Як повідомляє Медіа-центр Репортер, для початку це буде рейс сполученням “Харків-Київ”. Далі – вже влітку - потягом кременчуцького виробництва перевозитимуть у швидкісному режимі глядачів чемпіонату “Євро-2012” за маршрутом “Донецьк – Дніпропетровськ”. Відомо, що потяг сформовано з 9 вагонів п'яти моделей – вагонами першого, другого та третього класу. Одночасно в поїзді можуть подорожувати 726 пасажирів.

rss