02.03.2012
 На маршруті №25 «Раківка-Молодіжний» підвищена вартість проїзду до 3 грн. Таке рішення прийняв міськвиконком, на підставі економічного обгрунтування поданого керівником маршруту. 25-й – найдовший маршрут у Кременчуці. Але опдата за проїзд буде там диференційованою. Проїзд з Крюкова до ринку буде, як і зараз, 1,50 грн., а якщо пасажирові їхати далі, то вже доведеться заплатити 3 грн. По місту проїзд теж коштуватиме 1,50 грн., - відзначив керівник маршруту і уточнив, що рішення виконкому набуде чинності із 9-го березня. По інших маршрутах В Кременчуці ціна проїзду поки не змінюється, - повідомили у міськвиконкомі.

02.03.2012
 У Кременчуцькій службі з ремонту доріг зміниться керівник. Новим нчальником КП «Спеціалізоване шляхово–ремонтне будівельне управління» стане Григорій Бутко. Володимир Губар, який був до цього керівникром, скоріш за все стане заступником. Щодо причин, за якої сталася кадрові зміни, міський голова називає погану якість відремонтованих доріг, а також те, що рік дорожники не можуть підібрати фарбу для розмітки. Григорій Бутко кременчужанин, працював в сільському господарстві. На нову посаду буде прийнятий із випробувальним терміном - повідомив журналістам міський голова Олег Бабаєв. Мер також додав, що в місті мало фахівців, які працювали саме в дорожньому господарстві.

02.03.2012
 Кременчужанку обдурили на 12 тис грн. Усі відбувалося ввечері на Молодіжному традиційно під виглядом зняття зурочення. Як повідомила прес-офіцер Кременчуцького міського управління міліції Ганна Васенко, шахрайки зустріли пенсіонерку на вулиці і почали переконувати, що на неї наведено порчу. Слово за слово і жінка сама винесла і віддала шахрайкам близько 12 тис грн., хоча остаточний збиток ще підраховується. Коли жінка отямилася і зрозуміла, що її обдурили, заявила в міліцію. Пенсіонерка навіть змогла пригадати деякі прикмети зловмисниць. За описом буде складений фоторобот, а поки міліція звертається до кременчужанам з проханням не реагувати і не вступати в дискусію з подібними шахрайками.Їм варто коректно пояснити, що їх послуг ви не потребуєте, і по можливості відразу ж звернутися в міліцію за телефоном «102».

rss