02.04.2012
 У минулі вихідні в Кременчуці сталося одразу три надзвичайні пригоди із дітьми. У неділю опів на восьму вечора до міліції звернулася мама 6-річної хлопчика Єгора- учня інтернату Макаренка. За словами мами, близько 14-ї малий пішов гуляти і не повернувся. Для пошуків дитини був задіяний весь склад міських провоохоронців. І дитину – знайшли вранці під час поквартирного обходу. За попередніми даними, хлопчик потоваришував із своїм однолітком у сусідному дворі. А потім дитина попросилася до його мами пожити, мовляв, - його мама його б’є. Жінка прихистила хлопчика. А ось у наступних двох випадках, нажаль сталися трагедії. У суботу помер двомісячний хлопчик – мешканець вул. Мічуріна. Попередній діагноз- раптова смерть. 1-го квітня загинула 4-х місячна дівчинка у провулку Сорочинському. За попередніми даними, маля захлинулося молоком під час годування. Розслідування випадків триває.

02.04.2012
 У Кременчуцької філії та Кременчуцької ТЕЦ ВАТ «Полтаваобленерго» немає ані матеріалів для ремонтних робіт, ані коштів для їх закупівлі. Саме тому наразі не можуть проводити ані планових, ані аварійних ремонтів. Натомість регулярно пишуть службові записки головному керівництву компанії – в Полтаву, з проханням придбати труби. У Кременчуцької ТЕЦ справи теж не кращі. Керівник ТЕЦ Сергій Солдатов каже, що для ремонту теплових мереж потрібно близько 8 млн грн і десятки мільйонів гривень необхідні для реконструкції обладнання самої Кременчуцької ТЕЦ, яке вже відслужило свій нормативний термін. Нинішній опалювальний сезон для ТЕЦ був суворим випробуванням. Якщо в найближчі 2 тижні змін у фінансуванні Кременчука з боку ВАТ «Полтаваобленерго» не відбудеться, міська влада має намір повідомити Міністра палива та енергетики України Юрія Бойка про те, що компанія не виконує інвестиційні зобов’язання з планових ремонтів внутрішньоквартальних електро- та тепломереж, магістральних трубопроводів і Кременчуцької ТЕЦ.

02.04.2012
 Ліцей для обдарованих дітей, який існує при педагогічному училищі, бере участь в незвичайному конкурсі. Його проводить в Україні добродійний фонд LEGO Foundation. Мета - діти повинні самостійно сконструювати «Стадіон майбутнього». Зараз старшокласники працюють над створенням стадіону. Його параметри - метр на півтора. Головне завдання - побудувати і представити футбольний стадіон, реальний або фантастичний, з кубиків LEGO. Завершити макет повинні в 20-х числах квітня. Адже 28 квітня вже треба буде представити стадіон в Києві. Переможець конкурсу отримає приз - устаткування з робототехніки.

rss