02.04.2013
 «Полтаваобленерго» планує підвищити тариф на тепло у Кременчуці. Як повідомляє telegraf.in.ua, про це сказав міський голова Олег Бабаєв. За його словами, відсоток підвищення поки не відомий. Обленерго чекає затвердження тарифів від НКРЕ. У квітні комісія розгляне їх питання, і може збільшитися тариф. Поки це зберігають в таємниці, тому що це приватна компанія, - поділився секретом міський голова. За словами віце-мера Валерія Медведовського, енергокомпанія планує внести в тариф інвестиційну складову, щоб цим коштом проводити ремонти.

02.04.2013
 Реконструкція Придніпровського парку «потягне»е на 60-70 млн. грн. Такі попередні суми озвучив заступник міського голови з будівництва Геннадій Музика. За його словами, у рамках реконструкції планується поміняти комунікації, замість асфальту викласти плитку, зробити загорожу навколо парку і провести низку інших робіт. В той же час віце-мер говорить, що проект реконструкції парку буде готовий ближче до літа. Втім, 60-70 млн. грн. одразу навряд чи вдасться знайти. Міський голова Олег Бабаєв вважає, що не менш як за 5-6 років парк тільки і можна буде повністю реконструювати. Цього ж року в парку частково поміняють асфальт на плитку

02.04.2013
 Водночас, безплатну вбиральню, що працює в Придніпровському парку вже кілька десятиліть, знесуть в ході реконструкції. Про це повідомив заступник міського голови Віталій Малецький. За його словами, замість старого туалету, але вже ближче до адмінбудівлі дирекції парку, буде побудований новий, сучасніший туалет. При цьому поки нову вбиральню не побудують, стару зносити не будуть. Нову ж обіцяють звести вже цього року. Дармовим або платним буде новий парковий туалет - поки невідомо.

02.04.2013
 Біля пивзаводу цього літа обіцяють цивілізований пляж. Як повідомляє медіа-центр Репортер, на березі річки Сухий Кагамлик, що біля пивзаводівського мосту, уже цього літа з’явиться цивілізований пляж, доступний усім кременчужанам. Відпочинок на пляжі буде безкоштовним. Про це журналістам повідомив Валерій Моцар, забудовник спорткомплексу, в якому з листопада можуть з’явитися аж три сучасні басейни: один для дорослих і два дитячих. Таким є внесок інвестора в розвиток інфраструктури міста. Валерій Моцар підкреслив: у районі відпочинку не буде ніяких автівок, пройти до пляжу можна буде лише пішки. Щодо спорткомплексу, то його планують здати в експлуатацію в листопаді.

rss