02.06.2011
 В Кременчуці посилено контроль за якістю води. У водопроводі, у водоймах, а також посилено контролюватимуть санітарний стан місць відпочинку. Такі заходи СЕС проводить щоліта, але цього разу посилений контроль пов’язаний з епідситуацією в Маріуполі. Там, як відомо, підтверджено 4 випадки захворювання холерою. В Кременчуці розпочато перевірки, але минулорічні результати таких перевірок не зовсім втішні. І додає, що стан річок в Кременчуці такий, що можливий розвиток збудника холери, небезпечного для людини. Втім, приводів для паніки не бачить. Мовляв, якщо мити руки і дотримуватись особистої гігієни, ймовірність зараження практично нульова.

02.06.2011
 Кременчуцькі маршрутники вкотре просять владу підвищити ціну на проїзд. Можновладці вкотре не погоджуються і подають свої розрахунки. 2 грн. 80 коп. це середня ціна, яку вивели за своїми новими розрахунками перевізники практично на усіх маршрутах. Лише перевізник на маршруті №25 просить затвердити йому тариф 3,5 грн. На переговорах з підприємствами, перший заступник міського голови Андрій Погребний заявив, що на такий тариф міська влада не піде. Бо за словами віце-мера, розрахунки перевізників не відповідають дійсності, особливо в частині отриманих ними прибутків від перевезень. Водночас, за словами начальника управління економіки Миколи Здойми, фахівці проаналізували документи перевізників і провели свій перерахунок. В результаті виявилось, що ціна на перевезення має бути набагато нижче за вже існуючу у 2 грн

02.06.2011
 «Аврора” більше «не попливе». У Кременчуцькому міськвиконкомі планують вирішити проблему підтоплення мікрорайону на Молодіжному у період літніх злив. Зокрема, йдеться про так званий район «Аврора». Як повідомив начальник міського управління надзвичайних ситуацій Валентин Шафорост, підготовлено два проекти: один для „Аврори”, а другий – для порятунку від підтоплення 3-го Занасипу. Причому, на вирішення проблеми Занасипу кошти заплановані цього року, а от мешканцям району сумнозвісної „Аврори” доведеться зачекати.

02.06.2011
 Кременчуцька влада оголосила конкурс на створення символу Дня міста. У вересні поточного року святкуватиметься 440 –річний ювілей Кременчука. Отже символ ювійленої дати повинен уособлювати найхарактерніші риси міста, а також мати посилання на ювілейну дату - 440 років. Творчі роботи мають бути у вигляді малюнків або роздруківок комп’ютерної графіки із зазначенням прізвища автора та його контактних даних. Роботи прийматимуться до 15 липня безпосередньо у редакціях ЗМІ, які опублікують інформацію про конкурс. Або у відділі прес-служби міськвиконкомі за адресою пл.. Перемоги, 2, каб.121.

rss