02.08.2011
 Від сьогодні Кременчуцька міліція має офіційного керманича. Керівник обласного управління внутрішніх справ Олександр Рудяк представив особовому складу кременчуцької міліції офіційного начальника кременчуцького міського управління внутрішніх справ Сергія Зюбаненка. Пан Зюбаненко на посаді виконувача обов’язків керівника кременчуцької міліції пропрацював півроку.

02.08.2011
 Кременчужан запрошують на вернісаж до міської художньої галереї. 3-го серпня там відкривається масштабна виставка картин знаного кременчуцького митця Володимира Манькова. На вернісажі, що присвячений 65-річною ювілею художника, представлено понад 70 робіт живопису і графіки. Володимир Маньков - автор чисельної кількості монументальних робіт. Справою його талановитих рук є оформлення Кременчуцького Краєзнавчого музею, музею вагонобудівників і міський палац культури Комсомольська. А також розпис у Преображенській церкви у селі Келеберда та багато інших робіт. Наш талановитий земляк був учасником багатьох солідних виставок у різних куточках світу. А його роботи є у експозиціях музеїв України, Росії, Литви та у приватних колекціонерів. Побачити творіння талановитих рук Володимира Манькова можна буде у Кременчуцькій Художній галереї, що на вул. Коцюбинського, 4. Відкриття вернісажу о 13-тій годині.

02.08.2011
 Міська влада застосувала нову тактику у боротьбі із стихійною торгівлею. Члени спеціальної комісії, яка проводить рейди по таких місцях, «виховують» торговців, роз’яснюючи їм, що у невизначених місцях торгувати заборонено. В той же час, їх запрошують на стаціонарні ринки, де якість їх продукції перевірятиметься. Про це розповіла начальник міського управління торгівлі Людмила Жорняк. Щоправда, поки що у міськвиконкомі не можуть сказати скільки стихійних торговців пристало на таку пропозицію. Між тим, стихійники пояснюють, що торгувати на вулицях їх спонукає занадто висока, за їх словами плата за містове на легальних ринках, що коливається від 8 до 30 грн. в залежності від виду товару. До речі, за даними влади, у Кременчуці налічується понад 400 місць стихійної торгівлі і вісім організованих ринків.

02.08.2011
 Кременчужани труяться персиками і абрикосами. Як повідомили у Кременчуцькій СЕС, причина - недотримання правил особистої гігієни. За словами завідувача епідвідділом міської СЕС Андрія Верещаки, нині щотижня тижня санітарні лікарі реєструють до 25 випадків гострих кишкових інфекцій. І серед захворілих найбільше дорослих людей. Багатьох доводиться госпіталізувати. За словами санітарного лікаря, кишкові інфекції найчастіше в організм потрапляють з фруктами або овочами. В основному це персики, абрикоси, яблука. Щоб уникнути таких неприємностей, санлікарі, радять дотримуватися елементарних правил особистої гігієни: ретельно мити і руки, і овочі, і фрукти, особливо з ринку. Після цього бажано дари ланів обдати окропом.

rss