02.11.2011
 У Кременчуці водій маршрутки побив пасажира. Обидва чоловіки звинувачують один одного у неприпустимій поведінці. У міліції кажуть про прикре напорозуміння і за версією правоохоронців усе відбувалося наступним чином. Як повідомила прес-офіцер Крюківського райвідділу міліції Олена Жидко, до чергової частини 27 жовтня звернувся 22-річний місцевий мешканець із заявою про те, що близько 12 години на зупинці громадського транспорту "Ринок", що по вулиці Пролетарській, його побили. Того дня, сверджує потерпілий на зупинці "Ринок" він чекав на маршрутне таксі №9. Коли підійшла маршрутка, чоловік зайшов усередину. Водій попросив його вийти, оскільки вільних місць у мікроавтобусі вже не було. Пасажир вийшов, аж раптом пригадав, що встиг забути у салоні сумку. У цей момент водій вже зачинив двері та почав від’їжджати. Щоб привернути до себе увагу, парубок вдарив рукою по мікроавтобусу. Водієві така поведінка пасажира не сподобалася, тож він зупинився, вибіг до хлопця і напіддав йому стусанів. Наразі триває дослідча перевірка.

02.11.2011
 У Кременчуці нарешті з’явилася пересувна екологічна лабораторія. Цю пересувну лабораторію чекали в Кременчуці давно, але затримка вийшла з оформленням документів і сертифікацією. Наразі ж вона готова виїжджати за скаргами кременчужан. Для цього потрібно зателефонувати у відділ контролю за оперативною ситуацією у місті 15–63. За допомогою приладів можна перевіряти рівень забруднення повітря за багатьма показниками, а також вимірювати рівень радіації. «Головне, що не потрібно потрапляти на підприємство, яке може бути джерелом шкідливих викидів. Прилади дозволяють це зробити і на відстані», – зазначив начальник міського відділу екології Геннадій Демьохін. Обійшлася лабораторія місту майже в 800 тисяч гривень.

02.11.2011
 Придніпровський парк модернізують. Програму розвитку парку прийняли депутати міськради на засіданні сесії. Відповідно до неї на фінансування перших єтапів реконструкції Придніпрвського протягом наступних двох років потрібно понад 3 млн. грн. За основу ж робіт візьмуть проект 2006 року. Він передбачає серед іншого, реконструкцію освітлення та спорудження навколо парку паркану-огорожі. Втім, міський голова Олег Бабаєв запевнив журналістів, що вхід до парку культури залишиться вільним. Та найбільші грошові вкладення у Придніпровський парк за програмою плануються у 2014 році. На мостіння алей і озеленення парку – потрібно більше 13 мільйонів гривень. У міськвиконкомі кажуть, що сподіваються залучити до фінансування робіт спонсорів.

rss