02.11.2012
 У Кременчуці поки не очікується підвищення ціни на хліб. Про це повідомила начальник управління розвитку торгівлі і підприємництва Людмила Жорняк. За її словами, як повідомило керівництво Кременчуцького хлібокомбінату, поки питання подорожчання продукції на підприємстві не розглядають. Всеукраїнські ЗМІ напередодні повідомили, що холдинг «Київхліб» веде переговори про підвищення цін навіть на соціальні сорти, які за досягнутих з владою домовленостей повинні залишатися незмінними. Зокрема, за даниими мас-медіа, Київхліб пропонує подорожчання своєї продукції щонайменше на 50 коп. А за даними голови ради об'єднання підприємств хлібопекарської промисловості «Укрхлібпром» Олександра Васильченка, лавина подорожчання накриє усю Україну.

02.11.2012
 Кременчук отримав ще грошей на проект нового моста через Дніпро. Про цежурналістам розповів затступник міського голови Володимир Тараторін. За його словами, відразу після виборів в Кременчук надійшла чергова сума на проектування моста. Раніше була перерахована сума близько 3 млн грн. і зараз ще 11 млн. 800 тис. грн. Цього року буде освоєно загалом 21 млн грн. У вівторок в Кабміні пройде нарада питань будівництва мосту в кременчуці – додав Тараторін. Нагадаємо, Кабмін цього року планує виділити на проектування моста в Кременчуці 35 млн грн. Неосвоєні цього року кошти планують освоїти наступного року.

02.11.2012
 У Кременчуці зупинилися автоскладальний завод і стальзавод. З 1 по 5 листопада не працюватиме Кременчуцький сталеливарний завод, і з 1 по 12 листопада - Кременчуцький автоскладальний завод. Про це на нараді у міськвиконкомі повідомив начальник міського управління економіки Микола Здойма. За даними підприємств, сталеливарний завод зупинився для проведення необхідних профілактичних робіт. КрАСЗ не працює через затишшя на авторинку, також на заводі чекають постачання комплектуючих.

02.11.2012
 Кременчуцьку кондитерську фабрику хочуть виселити за місто. На роботу цього підприємства. Зокрема шум вночі і запах постійно скаржаться кременчужани, що мешкають поруч. . Цю проблему порушив на щотижневій апаратній нараді у мерії головний санлікар Кременчука Віктор Самойленко. За його словами, виміри, які проводили санлікарі в нічний час, показали, що є перевищення шумового режиму. Міський голова Олег Бабаєв доручив управлінню благоустрою та екології створити комісію, яка обстежить роботу цього підприємства. І вже за результатами роботи комісії буде прийняте рішення: обмежити роботу «кондитерки» вночі, чи взагалі винести підприємство за межі Кременчука. У будь-якому разі рішення мають прийняти на засіданні міськвиконкому.

rss