02.12.2011
 У Крюкові шахрайки видурили у 87-річної бабусі 16 тисяч гривень. Дві жінки, видаючи себе за соціальних працівниць, запропонували бабусі виміняти "старі" гроші на "нові". Як повідомила прес-офіцер міського управління міліції Тетяна Романчук, бабуся мешкає сама, хоча родичі у неї є. Дві шахрайки втерлися у довіру до літньої людини дуже швидко і здійснили свою злочинну "оборудку". Вони запропонували літній жінці обміняти старі купюри на нові, аргументуючі все досить безглуздо, мовляв, скоро інфляція. Однак бабця не помітила каверзи. Нині міліція розшукує кримінальний дует. Правоохоронці просять літніх людей бути максимально уважними. На будь-які пропозиції не погоджуватися відразу. Якщо вам щось незрозуміло, краще покличте сусідів і попросіть допомогти.

02.12.2011
 20-ту річницю Збройних Сил України в Кременчуці відзначать футбольним матчем. Напередодні свята, 5 грудня о 12.00 год. на футбольному стадіоні «Кремінь-Арена» у Міському саду відбудеться товариська гра з футболу між командою депутатів Кременчуцької міської ради та командою «СКА» військової частини А 1546. Подивитися на матч та вболівати запрошують усіх бажаючих прихильників футболу. Вхід – вільний.

02.12.2011
 Новорічна ялинка цього року обійдеться кременчужанам трохи дорожче, ніж торік. Цього року у Кременчуцькій Держлісагенції мінімальна ціна ялинки до метра, становитиме 27 грн. До 2-х метрів – 33 грн. А вища красуня вже вартуватиме 52 грн. Про таке повідомив керівник кременчуцької Державної лісової агенції Валентин Свириденко. Торік кременчуцьке підприємство реалізувало 13,5 тис. новорічних дерев і заробило близько 350 тис. грн. Однак при цьому близько 10% дерев все одно опиняються на смітнику. Тому цього року Держлісагенція вирішила маркувати усі деревця пластиковими ярликами, щоб побачити який реальний рівень продажів. Також лісники нагадують про відповідальність за незаконно зрубану сосну чи ялинку. Розмір збитку, завданого лісу, розраховується відповідно до товщини стовбура нелегально зрубаного дерева і може сягати до 1600 гривен.

rss