03.01.2012
 У Кременчуці двоє чоловіків підірвалися гранатою. Трагедія сталася 3-го січня рано вранці на Автокразівському бульварі. Яке повідомили у міському управлінні внутріщніх справ, про дивний «хлопок» і непритомного чоловіка у чергову частину повідомив мешканець одного із котеджів у цьому районі. Коли міліціонери приїхали на місце події, то виявили двох непритомних чоловіків – у обох були важкі травми. Близько 9-ї ранку один із поранених чоловіків помер. Нині встановлено, що йому було 27 років і він мешканець Кременчука. Чоловік, що вижив теж кременчужанин – йому 41 рік. На місці події були виявлені залишки гранати – тип якої встановлюється. Предметом розслідування правоохоронців є і походження боєприпасу і обставини трагедії. Ймовірно чоловіки або знайшли гранату, або придбали, але чому граната вибухнула – для слідства поки питання без відповіді.

03.01.2012
 У Кременчуці у новорічну ніч народилися 14 малюків. У перші хвилини нового року першим світ побачив хлопчик. Першим кременчужанином у 2012 році став Тимофій Тарасенко з вагою 3 кілограми 300 грамів, який народився в міському пологовому будинку. З’явився на світ маленький Тимофій о пів на першу ночі 1 січня. До речі, перша дівчинка вагою 3 кг 400 гр, яку назвали Варварою, народилася о першій ночі аж четвертою. У Крюківському пологовому відділення у новорічну ніч народилося 4 малюків. Тут теж першим був хлопчик. Всіх малюківі їх батьків, народжених у другий день нового року за традицією привітав міський голова Олег Бабаєв. Батьки хлопчиків, які народилися першими, отримали від міської влади сертифікати на придбання дитячих товарів на суму 3000 гривень, всі інші – сертифікати на тис грн. Зауважимо, що торік у новорічну ніч у Кременчуці побачили світ десятеро немовлят.

03.01.2012
 У Кременчуці на зупинках встановлюють спецогорожі. Дорожні огорожі - виключно для зручності пасажирів та водіїв. Відтепер це зобов’язує маршрутників зупинятися в так званих кишенях, а не на пішохідних переходах. Днями спецогорожу облаштували на найбліьш жвавому місці - зупинці «Центральний ринок» у напрямку до залізничного вокзалу. Незабаром подібні прегради також з'являться на зупинці «Меморіал Вічно живим» на вул. 60 - річчя Жовтня у напрямку в напрямку НПЗ та «Водоканал» на вул. 60 - річчя Жовтня у бік Молодіжного. Як запевнили у міському відділі транспрорту, огорожа виконаня відповідно до вимог безпеки руху – знизу і збоків є прогалини, щоб водій мав бачити пасажирів, щ о стоять на зупинках.

rss