03.02.2012
 «Полтаваобленерго» звертається до споживачів електроенергії з проханням обмежити користування, зокрема, потужними електронагрівачами. Внаслідок різкого зниження температури повітря електричні мережі і без того працюють в умовах значного перевантаження – в результаті створюється загроза аварійних відключень домівок, а у гіршому випадку лектрозамикань у мережі та подальших пожеж Енергетики просять споживачів з розумінням поставитися до ситуації, що склалася та обмежити використання потужних ЕЛЕКТРОНАГРІВАЛЬНИХ ПРИЛАДІВ з 17:00 до 20:00. Такі обмеження потрібні до 15 лютого.

03.02.2012
 Друга хвиля морозів накриє Кременчук уже за кілька днів. Незважаючі на послаблення холодів цими вихідними кременчужанам не варто розслаблятися – чергове похолодання очікується з 8 лютого. Про такий прогноз полтавських гідрометеорологів інформував начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення Валентин Шафорост За його словами, таких морозів, які відмічалося із 31 січня по 3-те лютого, у Кременчуці не буде, але на -20 градусів за Цельсієм варто очікувати.

03.02.2012
 Тим часом, мороз стримує ріст захворюваності на ГРВІ в Кременчуці. Зараз частіше до медиків звертаються кременчужани із загостренням хронічних захворювань. Грипу у місті не реєстрували - повідомив головний державний санлікар Кременчука Віктор Самойленко. За його словами, 50 відсотків тих, хто захворів, - діти. Одначе, медикки кажуть, що низька температура повітря негативно впливає на тих, у кого є хронічні захворювання серця, судин і органів дихання.

03.02.2012
 Кременчужани звертаються в медустанови з обмороженням ніг. І це не лише бездомні громадяни. Причина у власній безпечністі людей – каже начальник міського відділу охорони здоров’я Валерій Литвиненко. Чиновник від медицини підкреслює, що людям потрібне відповідальніше ставитися до свого здоров'я, не зловживати спиртним в холоди, одягатися і взуватися по погоді. А батькам - стежити за тим, в чому ходять діти. За словами керівника міськздороввідділу, днями мама привела в дитячу лікарню сина з обмороженням ніг : хлопчик весь день ходив в кросівках. Подібний випадок і з пацієнткою 3-ої міськлікарні: 18-річна дівчина стояла на зупинці громадського ранспорту в легкому взутті та ще пила пиво. Довелося госпіталізувати і нетверезого громадянина: спав у вагончику і навіть не зрозумів, як відморозив кінцівки. Це тільки випадки по міських лікарнях.

rss