03.04.2013
 До 9 Травня меморіалу «Вічно живим» тільки «залікують рани». Про це повідомив міський голова Кременчука Олег Бабаєв. До свята Перемоги будівельники закріплять на стелі мармурову плитку, яка зараз відпадає. Також планується зробити підсвічування фігур пам'ятника. А до дня міста (29 вересня) будівельники зроблять власне капремонт стели, замінять плитку на майданчику перед пам'ятником, відремонтують його фігури. А ось замість символічного Озера сліз біля пам’ятника – буде розбита клумба. Замість гранітних лавок будуть встановлені ковані з металу. Повний ремонт меморіалу коштує близько 5 млн грн. У бюджеті на цей рік виділено тільки 1 мільйон.

03.04.2013
 Міське управління містобудування і архітектури почало приймати пропозиції відносно змін в генплані від громадськості. Ознайомитися з існуючим проектом, а також направити свої пропозиції можна за адресою: пл. Перемоги, 2, каб. 225, Управління містобудування і архітектури (тел.: 2-45-95). Пропозиції подаються письмово з вказівкою прізвища, імені, по батькові, місця проживання, особистим підписом. Громадянам необхідно обгрунтувати свої пропозиції з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, стандартів і правил.

03.04.2013
 Кременчуцьку залізничну лікарню передадуть на баланс міста. Про це повідомляє «Телеграф» із посиланням на заступника міського голови з гуманітарних питань Віктора Калашника. Згідно з Планом національних дій на 2013 рік, підписаним Президентом України, до червня поточного року повинна відбутися передача державних установ охорони здоров'я, що відносяться до сфери управління Міністерства інфраструктури України, у власність відповідних територіальних громад, - говорить віце-мер Віктор Калашник. За його словами, поки не вирішено, яким чином це відбуватиметься, яку територію Кременчука обслуговуватиме лікарня. Є тільки указ Президента. - Зараз більше питань, ніж відповідей, - сказав віце-мер.

03.04.2013
 До уваги кременчужани, які хворіють на артеріальну гіпертензію. Як повідомляє прес-служба міськвиконкому, щоб отримати знижку на лікарські препарати, потрібно звернутися до сімейного лікаря за місцем проживання. Лікар має виписати рецепт, за яким ви щомісяця під час купівлі медичних препаратів в аптечній мережі «Полтавафарм» будете отримувати певну знижку. Варто зазначити, що станом на 1 квітня у Кременчуці стали учасниками пілотного проекту щодо впровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб із гіпертонічною хворобою та отримали ліки за пільговими цінами 3 тис. 400 осіб.

rss