03.06.2011
 На розчищення озера в Міському саду виділено 1 млн грн. Таку суму затвердили на останній сесії міської ради Кременчука. Буде розроблено проект робіт, після чого проведуть тендер на виконання робіт. Міський голова Олег Бабаєв висловив сподівання, що за пудсумками тендеру суму в мільйон гривень вдасться зменшити. Він також додав, щоб після розчищення озеро не заросло очеретом, міська влада власними силами наводитиме там лад. А загалом Міський сад з часом хочуть перетворити на повноцінну зону відпочинку.

03.06.2011
 Капремонт нині існуючого - Крюківського мосту був проведений недбало. За словами першого заступника міського голови Андрій Погребного, зокрема, прокладення асфальту на мосту було виконано неякісно. За твердженням першого віце-мера, коли цього року під час ямкового ремонту зрізали ділянки асфальту, виявилось, що під ним не бетон, як анонсувалося, а практично «пісок». Тому асфальтове покриття на мосту просто рухається і відповідно швидко дефрмується. На думку Погребного, частина грошей на каперемонт просто, як він сказав, «розійшлася по кишеням». Нагадаємо, капітальний ремонт Крюковского мосту було проведено наприкінці 2007 року. Ремонтники, і зокрема, тодійшній мер Микола Глухов, назвав термін гарантії асфальту - 10 років. Але вже напочатку 2008 року кременчужани скаржилися, що роботи були виконані неякісно, і асфальтове покриття порепалося. Крюківський міст капітально ремонтували протягом трьох місяців і витратили 6 млн грн.

03.06.2011
 Китайців всерйоз зацікавило будівництво нового мосту в Кременчуці. Так стверджує заступник міського голови Володимир Тараторін. За його словами, у Кабміні 31 травня відбулося засідання з цього приводу за участю представників китайської компанії «САМС». Нагадаю, представники Китаю наприкінці травня відвідали Кременчук, обговорили перспективи спорудження нового мосту з представниками міської та обласної влади. Тоді китайським інвесторам запропонували два варіанти реалізації проекту – будівництво під гарантії держави або безпосередньо за їхні кошти. Вже у Києві у Кабміні Володимир Тараторін надав китайцям готову проекту документацію майбутнього мосту та його техніко - економічне обґрунтування. Тепер переговорний процес перейде на інший рівень – в Україну збираються приїхати перші особи КНР.

03.06.2011
 Скарги кременчужан на смердюче повітря в місті цілком виправдані. Але проблему наврядчи можна вирішити. Так вважає головний санітарний лікар Кременчука Віктор Самойленко. За його словами, джерела забруднення атмосферного повітря в окремих районах міста різні. У центрі, наприклад, це - здебільшого автомобільні викиди. Як їх зменшити, невідомо. На Молодіжному і Раковці – це безперечно промислове забруднення. Особливо, якщо вітер дме на житлові квартали. На додачу до цього спека та нагрівання асфальту погіршують ситуацію саме влітку. Віктор Самойленко не бачить іншого виходу, ніж в такі періоди зменшувати обсяги виробництва. Але і це непросто.

rss