03.08.2011
 Бійтеся докучливих незнайомців у кафе та барах. Із таким попередженням звертаються до кременчужан правоохоронці. Особливо обережено варто ставитися до осіб, які наполегливо бажають познаймитися та випити. У Кременчуці почастішали випадки крадіжок і грабежів, як у різного роду «забігайлівках», так і у цілком респектабельних барах. Днями до міліції звернувся 34 кременчужанин, який розповів, що відпочивав із товаришем в барі на Раківці. І до них за стіл підсів незнаймець та попросив, щоб його пригостили спиртним. Хлопці ж звичайно випили з ним по кілька чарок. Один із чоловіків вийшов із незнайомцем покурити на двір, зловмисник, скориставшись безлюдністю у дворі закладу, кілька разів вдарив чоловіка. А коли той впав, витяг із його кишені 200 грн. грошей, телефон та банківську картку і втік. Зловмисник на час затримання вже встиг продати вкрадений мобільник, а гроші з картки зняти не зміг, бо не підібрав пін-код. Наразі проти затриманого порушено кримінальну справу за грабіж, поєднаний з насильством вчинений повторно. Санкція статті передбачає від 4 до 6 років позбавлення волі.

03.08.2011
 Сума хабара на Полтавщині становить 8 тис. грн, або 1 тис. американських доларів. Таку середню суму хабарів міліціонери підрахували за результатами розслідування порушених кримінальних справ у цьому році. Про таке кременчуцьким журналістам повідомив начальник Полтавського обласного управління міліції генерал Олександр Рудяк. За його словами, цього року міліція в області вже порушила 48 кримінальних справ за фактами хабарництва. Торік середня сума хабаря була 50 тис грн., але це обумовлено виявленням великого чиновника у Хоролі, який за сприяння у вирішенні питань щодо земельної ділянки вимагав і узяв 300 тисяч доларів. Нині справа про хорольского хабарника перебуває у суді.

03.08.2011
 1 вересня може стати вихідним днем в Кременчуці. Щоправда, лише для батьків першокласників. Начальник управління освіти Геннадій Москалик звернувся до роботодавців із проханням надати батькам першокласників у День знань - вихідний день. Він наголошує, що у цей день близько 1900 кременчуцьких дітей стануть першоклашками. «Для батьків дітей, педагогів важливо, щоб малюки впевнено і радісно переступили шкільний поріг. Для маленьких школяриків дуже важливо, щоб їхні мами і татусі були поряд у найголовніший день у їхньому житті. Тому по можливості, варто звільнити батьків першоклашек 1 вересня від роботи.

03.08.2011
 У Кременчуці поліпшає подача води. Принаймні це обіцяє у найближчому майбутному Кременчуцький водоканал. Як повідомляє сайт Телеграф із посиланням на першого затспуника директора комунального підприємства Сергія Семеніхіна, у рамках кредиту, який надає Всесвітній банк, водоканал закупив насосне устаткування для квартальних і районних підкачувальних станцій. Всього таких станцій в Кременчуці 11, вартість устаткування складає близько 100 тис $. Також Кременчуцький водоканал має контракт з данською фірмою на придбання електричних двигунів великої потужності і перетворювачів частоти для водоочисної станції, що дозволить плавніше регулювати подачу води на місто.

rss