03.09.2012
 Кременчужанам телетюнери встановлюватимуть студенти. Як повідомив голова Автозаводської райради Володимир Коваленко, є домовленість із директором ВПТУ №7 Миколою Несеном. Три бригади із числа студентів цього навчвального закладу встановлюватимуть телетюнери тим кременчужанам, які не зможуть впоратися самостійно. Кожна бригада обслуговуватиме певен район – Лашки, Центр, Молодіжний». За телефоном приймуть заявку і призначать час,коли прийде бригада. Встановлення безкоштовне. Право на отримання телетюнера від держави мають інваліди, 1–3 гупи, інваліди війни 1–3 групи, діти–інваліди, малозабезпечені, а також ті кременчужани, які отримували субсидію за минулий опалювальний сезон. Подати заявкуу на встановлення телетюнера, кременчужани можуть за телефоном: 79–10–24 з 8 до 17.15.

03.09.2012
 Крюковський вагонобудівний завод почне серійний випуск двоповерхових вагонів. Про це повідомив голова наглядової ради підприємства Володимир Приходько. За його словами, в 2013 році буде розроблений дослідний зразок двоповерхового вагону. А наприкінці 2013 року почнуться його випробування. У 2014 році двоповерховий вагон - це буде серійним продукто»,-сказал В. Приходько. Двоповерховий вагон виробництва КВБЗ буде виготовлений з кузовом з алюмінію. Він буде обладнаний кондиціонером, екологічно чистими туалетами, діагностикою і іншим сучасним устаткуванням. Двоповерховий вагон розрахований на 140 місць. Швидкість його руху складе 160-200 км/год. Термін його служби складе 50 років.

03.09.2012
 Депутат Автозаводської райради Ігор Митюк, який в четвер під час сесії зламав щелепу своєму колезі Сергію Гарифову, узятий на підписку про невиїзд. Про це повідомляє telegraf.in.ua із посиланням на райсуд. За їх даними, відповідне рішення було прийняте під час засідання Автозаводського райсуду. Нагадаємо, 30 серпня під час сесії Автозаводської райради депутат Ігор Митюк зламав щелепу своєму однопартійцю-депутату, начальнику міського управління благоустрою та екології Сергію Гарифову. За словами депутатів, Митюк повісив свій піджак на крісло Гарифова, а той зробив йому зауваження. У відповідь Митюк ударив Гарифова. Після сесії С. Гарифов звернувся в лікарню, де контатували перелом нижьої щелепи. Проти депутата Ігоря Митюка прокурор області порушив кримінальну справу.

03.09.2012
 У Кременчуці борг за опалення шкіл сягнув 9 млн. грн. Це лише за минулий опалювальний сезон. До кінця цього року цей борг може зрости до 33 млн.грн. Гроші, які були передбачені у міському бюджеті на сплату тепла у школах і дитсадках у новому опалювальному сезоні, були витрачені минулої зими, бо спочатку року на 50% подорожав теплоносій для підприємств і бюджетних організацій. І навіть почав накопичуватися борг. За словами міського голови Олега Бабаєва, така ситуація не лише в нашому місті: так у обласному центрі борг набагато більший. Мер зазначив, що питання буде вирішуватися на держаному рівні. Тому у міськвиконкомі, очікують, дотацій і субвенцій з обласного і державного бюджетів. Проте, не зважаючи на борги, тепло у навчальні заклади міста подадуть вчасно: або 15 жовтня за графіком, або раніше за температурними показниками – запевнив міський голова.

rss