03.10.2011
 Мешканці чотирьох десятків будинків у центрі Кременчуці отримають гарячу воду протягом цього тижня. Про таке повідомляє прес-служба міськвиконкому із посиланням на заступника міського голови із житлово-комунальних питань Валерія Медведовського. За словами віце-мера, системи опалення цих будинків також будуть готові прийняти тепло. Питання виділення коштів і матеріалів для проведення робіт вирішене повністю і «Полтаваобленерго» у вихідні приступило до термінового усунення виявлених при випробуваннях тепломереж поривів. Медведовський підкреслив, що протягом тижня енергетики усунуть і інші пориви тепломагістралі і кременчужани будуть своєчасно забезпечені теплом.

03.10.2011
 Нечистоти потрапляють до зливової каналізації Кременчука. Про таке на апаратній нараді у міськвиконкому заявив міський голова Олег Бабаєв. За його словами, приватні асенізатори приїжджають на своїх спецавтівках і зливають фекалії безпосередньо до зливової каналізації. «У нас навіть є декілька номерів таких автівок», – обурився мер. Цю ситуація підтвердили і на КП «Кременчукводоканал». Як зазначає гендиректор цього комунального підприємства Віктор Солодяшкін, працівники водоканалу не раз спостерігали, як приватники, які займаються вивозом нечистот, зливали їх до колодязів прямо на вулицях міста. За словами пана Солодяшкіна, приватники не бажають укладати з водоканалом жодних угод і діють у такий спосіб. Окремо, міський голова дав доручення начальнику міської Державтоінспекції Віктору Самойленку протидіяти нелегальному зливу нечистот у міську зливову каналізацію.

03.10.2011
 96 кременчуцьких пенсіонерів сіли за парти. Новий навчальний рік стартував в університеті третього віку, який працює на базі Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету економіки та права. Нагадаємо, університет 3-го віку був заснований Автозаводським райвиконкомом на початку 2009-го року. Це вже третій набір студентів у навчальному закладі. Заняття тут проводяться щотижнево протягом року на 3-х факультетах: історико-краєзнавчому, культурно-просвітницькому, та факультеті здоров’я. Пенсіонери також отримують навики роботи з комп’ютерами. Наразі обговорюється питання щодо відкриття четвертого факультету – мистецького. За словами ректора університету Зінаїди Прохнич, найбільш вірогідно, що він буде в якості додаткового для всіх студентів. На цьому факультеті літні люди зможуть займатися в мистецьких гуртках, колективах художньої самодіяльності тощо. Навчання в університеті для пенсіонерів є безкоштовним.

03.10.2011
 У Кременчуці презентують «Листи війни». Так називається книга старшого наукового співробітника міського краєзнавчого музею Лідії Гришко. До цього збірника увійшли різноманітні листи часів Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. Багато з них зберігаються у фондах Кременчуцького краєзнавчого музею. Частина надана жителями міста. У книзі також використані публікації з газет «Дніпрова хвиля» за 1942-1943 роки, «Робітник Кременчуччини» за 1943-1944 роки та «Кременчуцька зоря». Планується, що примірники книги «Листи війни» будуть передані до міських бібліотек і шкіл. Презентація збірки відбудеться 4 жовтня у міськвиконкомі.

rss