03.10.2012
 Кременчужани відмовляються працювати у виборчих комісіях і переходять на роботу в Комсомольск. 2 жовтня на засіданні окружної виборчої комісії із складу дільничних виборчих комісій були виключені одразу 5 кременчужан. Як повідомив голова комісії Олександр Крижановський, ці люди відмовилися приймати присягу членів комісії і написали відповідні заяви. Люди пішли заробляти гроші в Комсомольск. Там їм більше пропонують фінансової винагороди, - сказав пан голова окружкому. При цьому він уточнив, що відмова кременчужан працювати не вплине на працездатність комісій, оскільки сьогодні усі дільничні комісії мають максимальну кількість членів. 4 жовтня, окружком вже проведе навчання голів дільничних комісій. Запрошення на вибори кременчуцьким виборцям обіцяють рознести до 15 жовтня.

03.10.2012
 Кременчуцькі правоохоронці пропонують у барах та кафе вести відеоспостереження, або встановити у цих закладах «тривожні кнопки». Міліціонери пояснюють, що на території, або в приміщеннях злачних закладів, цього року було скоєно 90 протиправних дій та злочинів. За словами заступника начальника кременчуцької міліції Дениса Захарченка, у цих закладах часто трапляються і крадіжки, тож якби у приміщеннях було обладнано систему відеоспостереження, то це б полегшило роботу правоохоронців у пошуках правопорушників. Денис Захарченко зазначив, що направляли власникам деяких кафе, де збирається найбільше кременчужан, приписи, аби вони встановили системи відео спостереження. Але повідомлень про те, що на ці приписи відреагували не отримали.

03.10.2012
 Не лякаються міліціонерів і нелегальні торговці грибами. Як повідомляють в міському управлінні внутрішніх справ, щодня співробітники міліції проводять рейди місцями стихійної торгівлі і виявляють серед торговців дикорослими грибами. На них, як і на інших «нелегалів» складаються протоколи про торгівлю в невизначеному місці. Згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення, штраф за нелегальну торгівлю з рук складає від 17 до 51 гривни. Точну суму призначає суд. У будь-якому випадку, ці штрафи настільки незначні для нелегальних торговців, що вони все одно повертаються на насиджене місце. Разом із тим, нагадаємо, що протягом останнього місця. У Кременчуці вже 10-ро людей серйозно отруїлися дикорослими грибами. Ще шестеро мали не менш серйозний розлад шлунку після смакування грибами. Причому, частина від усіх постраждалих, вечеряли грибами купленими на стихійних ринках.

03.10.2012
 У Кременчуцькій дитячій лікарні знову опинилися двоє малюків із гострими отруєннями. 2 жовтня в Кременчуцьку дитячу лікарню у важкому стані госпіталізували дитину 1 рік 8 міс з хімічним опіком стравоходу. Про це повідомили в дитячій лікарні. Як з'ясували лікарі, дитинка випила невідому кількість препарату побутової хімії «Йорш». Малюка батьки привезли в лікарню з Глобинского району. Медики говорять, що стан дитини — важкий, його переведуть для подальшого лікування в Полтаву. Також з отруєнням 2 жовтня, потрапив в дитячу лікарню 2-річний кременчужанин. Він випив невстановлену кількість антибіотика в суспензії. У медустанові кажуть, що зараз стан малюка — середній тяжкості, його життю нічого не загрожує. Днями його випишуть з лікарні.

rss