03.12.2012
 Президент України Віктор Янукович розглядає питання про відставку низки глав облдержадміністрацій. Про це повідомляє Дзеркало тижня. За інформацією джерела в адміністрації Президента, під ударом виявилися керівники: Севастопольської адміністрації, Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Миколаївської, Одеської, Херсонської та Полтавської областей. Причина невдоволення роботою деяких губернаторів, у тому числі і Полтавського Олександра Удовиченка, поки до кінця не ясна, відзначило джерело. Можливо, і те, що у цих регіонах, Партія регіонів програла вибори. «На президентському столі лежать і карта результатів виборів Партії регіонів, і звіт про підсумки соціально-економічної діяльності областей. Який документ виявиться відправною точкою процесу прийняття кадрових рішень, невідомо» - зазначає Дзеркало тижня.

03.12.2012
 Разом із тим стало відомо, що Янукович нагородив орденами Надошу і Шереметьєву. Указ Президент підписав з нагоди 21-річниці підтвердження Всеукраїнським референдумом Акту проголошення незалежності України. У документі відзначено, що за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну добросовісну працю орденом «За заслуги» III ступеня нагороджений нардеп Олег Надоша, а орденом княгині Ольги III ступеня - Омельницький сільський голова, а раніше голова Кременчуцької райдержадміністрації Олександра Шереметьєва.

03.12.2012
 У Кременчуці таки планують відкрити притулок для безхатченків. Із цією метою хочуть використати приміщення колишнього дитсадка на вулиці Лізи Чайкіної (поблизу педучилища), повідомив заступник міського голови Віктор Калашник. Депутати Автозаводської райради приміщення колишнього дитсадка віддали у комунальну власність міста. Як зазначив віце-мер Віктор Калашник, наразі ведуться необхідні розрахунки щодо облаштування притулку для безхатченків. Провести реконструкцію планують за кошти міського бюджету, а потім - передати територіальному центру, щоб вже за рік цей заклад фінансувався із держбюджету.

03.12.2012
 Кременчуцькі депутати знову зіграють у футбол із військовими. Напередодні дня Збройних сил України депутати і військові зійдуться у футбольному поєдинку на стадіоні «Кремінь» у "Міському саду". Товариський матч між депутатами Кременчуцької міської ради і військовослужбовцями в/ч А–1546 запланований на 5 грудня. Початок о 12 годині. Це вже друга товариська зустріч із футболу. Минулого року у футбольному матчі між депутатами Кременчуцької міської ради і військовослужбовцями перемогу здобула команда військових.

rss