04.01.2012
 Майбутнім абітурієнтам нагадують, що розпочалась реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання. Кременчужани можуть зареєструватися у Харківському регіональному центрі оцінювання якості освіти до 20 лютого. Цього року вступ до вишів відбуватиметься за результатами ЗНО, що буде проведено у травні-червні. Тестування проводитиметься з 13 предметів. Але майбутнім абітурієнтам буде надано право складати тести ЗНО не більше ніж з чотирьох предметів на вибір та тільки з однієї іноземної мови. До участі у зовнішньому незалежному оцінюванні допускатимуться лише абітурієнти, які пройшли процедуру реєстрації. Зміни до реєстраційних даних абітурієнт зможе внести до 5 березня

04.01.2012
 Міліція заявила, що 3 січня, по бульвару Автокразовскому, кременчужани підірвалися на гранаті «Ф-1». Про це повідомили в прес-службі Кременчуцького міського управління міліції. За їх даними, на місці події, окрім осколків і чеки гранати, експерти виявили уламки іншого невідомого боєприпасу. Пояснити їх походження поки ніхто не може. Напередодні ввечері встановили особу загиблого від вибуху гранати чоловіка - ним виявився 24-річний мешканець Кременчука. Він помер в лікарні від численних поранень грудей і живота та травматичної ампутації ноги. Ще один 41-річний постраждалий перебуває у важкому стані - у нього поранення обличчя і живота.

04.01.2012
 У Кременчуці напередодні з вікон випали чоловік і 12 –річний хлопчик. Як повідомили із службі контролю за оперативною обстановкою в місті, в обідню пору на по вул. Жовтневій, 4 із 5-го поверху випав 25-річний парубок. За попередніми даанимизі «шкидкої», чоловік був не надто тверезим – він отримав переломи ребер. Натомість серйозніші травми отримав учень 7-го класу 20-ї школи. Він випав із 2-го поверху будинкуу по вул. Перемоги. Як повідомляє прес-служба Управління МНС України в Полтавській області, 12-річного хлопчика госпіталізували в травматологічне відділення дитячої лікарні. У нього струс мозку, закрита черепномозкова травма, закриті переломи кісток на обох предплечьях зі зміщенням. Медики вважають, що дитина отримала травми середньої тяжкості. Обставини події з’ясовуються.

04.01.2012
 Кошти на придбання 10 тролейбусів у кременчуцькому бюджеті-2012 не передбачили. Міська влада Кременчука сподівається, що гроші на електротранспорт, можливо нададуть із обласного бюджету. Як відзначив міський голова Олег Бабаєв, вартість одного тролейбуса складає близько млн 800 тис. грн. Відповідно, на їх закупівлю місту потрібно 18-20 млн грн. Мер додав, що в Полтаві 10 тролейбусів торік було закуплено саме за рахунок обласного бюджету, тому Кременчук проситиме обласну владу виділити гроші на електротранспорт і нашому місту. У міськвиконкомі нагадали, що вже цього року буде облаштована нова тролейбусна гілка від вул. Красіна до заводу Ампер. Це підприємство обіцяло допомогти місту і встановити силову підстанцію власним коштом.

rss