04.04.2012
 У Кременчуцькому парку «Придніпровський» відбуватимуться військові дії. Усе в рамках реконструкції військових дій останніх днів Великої Вітчизняної війни з нагоди Дня Перемоги. Місцем для відновлення історичних подій обрали розвалини літнього кінотеатру «Дніпро». Об’єкт, хоч і не пережив бомбордування, але дуже скидається на розвалини військових років. Реконструкцію військових дій організовують «Українські козаки» та «Кременчуцький клуб «Комбат» за підтримки міськвиконкому та мережі магазинів «Оптовичок». Всі, хто завітає 6-го травня до парку культури та відпочинку «Придніпровський», на власні очі зможуть побачити події травневих днів 1945 року. Ентузіасти у військовій формі зі справжньою зброєю тих часів повернуть нас до кінця війни, коли уряд фашистської Німеччини капітулював, але ще залишилися розрізнені групи німецьких солдат, для яких війна ще не закінчилася. По завершенні дійства – концертна програма від кращих творчих колективів міста.

04.04.2012
 У Кременчуці шахрайки-«соцпрацівниці» вкрали у пенсіонерки 2 тис грн. Як повідомляють в прес-службі міського управління міліції, це сталося 2 квітня на Молодіжному. У квартиру до 80-річної пенсіонерки зайшли дві жінки - вони представилися працівниками соцзабезу і бабуся пустила їх. Псевдо-соцпрацівниці стали пропонувати бабці також купити футболки дешевше, ніж на ринку. Жінка навіть прикупила парочку. При цьому, шахрайки побачили, де пенсіонерка зберігає гроші. Як тільки вона відволіклася, зловмисниці вкрали усе, що було - 2 тис грн. Виявивши пропажу, потерпіла звернулася в міліцію.

04.04.2012
 У Кременчуці поки немає «офіційних» мільйонерів. Втім у податковій вважають, що їх в Кременчуці — не менше 35. Як повідомляє telegraf.in.ua, станом на 3 квітня жоден кременчуцький мільйонер не відзвітував перед податковою про свої прибутки. Поки що немає жодної декларації, яка б свідчила про те, що кременчужанин заробив минулого року мільйон гривен, - кажуть в Кременчуцькій податковій службі. В той же час податківці упевнені, що мільйонери принесуть свої декларації, адже кампанія декларування прибутків триває до 1 травня. Торік кременчужан, які заробили більше мільйона, було 35.

04.04.2012
 Кременчуцька СЕС нарікає на якість продуктів у супермаркетах. Санстанція вже оштрафувала за порушення чи на всі супермаркети в місті за прострочену продукцію, порушення температурного режиму зберігання продуктів, а також неправильне товарне сусідство. Зокрема, за такі порушення покарали вісім супермаркетів. Як повідомив головний санітарний лікар міста Віктор Самойленко, у березні їх служба виписала 11 штрафів відповідальним особам цих магазинів за знайдені порушення. І це при тому, що СЕС попереджає про свою перевірку за 10 днів. Тобто є час підготуватися, але все одно є порушення, – обурюється Віктор Самойленко. За його словами, серед порушень найбільш поширене наявність на полицях прострочених товарів. Деякі приймалися в магазини вже простроченими. Це свідчить про те, що в супермаркетах не працює система внутрішнього контролю, - говорить керівник міської СЕС.

rss