04.04.2013
 У Кременчуці можуть закрити рух Крюковським мостом. Таку нерайдужну переспективу було озвучно під час терміново скликаного засідання міської комісії з питань надзвичайних ситуацій. Причина – у критично незадовільному стані покриття Крюківського мосту. Розпочати ж ремонт не вдається через обов’язкові тендерні процедури, які можуть затягнутися щонайменше на два місяці. Разом із тим, за словами заступника міського голови із комунальних питань Валерія Медведовського, якщо зараз не почати ремонт мосту, то за 2 тижні рух мостом доведеться закрити. Ним зможуть їздити тільки спецавтомобілі: швидка допомога, ДАІ, пожежні та мілція.

04.04.2013
 У кременчужан почався сезон обкрадених дач. Як повідомляють в прес-службі Кременчуцького районного відділу міліції, до них вже надійшло більше 20 заяв від потерпілих дачників. Їх будиночки були спустошені злодіями. Люди скаржаться, що зловмисники тягнуть скрізь усе: не цураються старенькими шампурами, посудом та городним інструментом. У районному відділі міліції повідомили, що 10 крадіжок вони вже розкрили і затримали двох підозрюваних. Їм загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі. Втім, правоохоронці припускають, що заяв про крадіжки буде більше - багато дачників ще не навідувалися у свої будиночки після зими.

04.04.2013
 У галереї Наталії Юзефович представлено фотовиставку та експонати про останні дослідницькі поїздки в Папуа Нову Гвінею і Мексику православного мандрівника, доктора богослов'я і філософії протоієрея Миколи Несправи. За словами мандрівника Миколи Несправи, метою його місіонерської поїздки стало знайомство з однією з останніх культур кам'яного століття, що збереглася на нашій планеті. Племена папуасів досі живуть, як первісні люди, і навіть практикують канібалізм. За результатами дослідження священником була написана і видана історико-публіцистична робота «Записки пілігрима або ми усі трохи папуаси». А виставку можна по 26 квітня, з 10.00 до 17.00, окрім понеділка.

04.04.2013
 Кременчуцькі рибалки цієї суботи чиститимуть берег Сухого Кагамлика. Відповідний заклик кременчуцькі рибалки вже розмістили у соцмережах і на рибальському форумі. Окрім прибирання, активісти розвішуватимуть на деревах таблички з проханням до відпочивальників не смітити. Особливо це актуально на травневі свята, - кажуть риболови-любителі. Кожен охочий може приєднається до рибалк і зайнятися прибиранням берега улюбленої річки. Місце зустрічі - біля бару «Івушка» в районі вул. Героїв Сталінграду. Час зустрічі - 6 квітня, 8.30. З собою бажано мати рукавиці і сміттєві пакети.

rss