04.05.2011
 Двоє кременчуцьких можновладців потрапили до рейтингу ворогів преси-2010. Рейтинг склали фахівці Інстиутуту Масової інформації та Київської незалежної медіа-профспілки з нагоди Всесвітнього дня свободи преси, що відзначається 3 травня. Зокрема, на восьмій позиції «нелюбителів журналістів» опинився колишній одіозний віце-мер Кременчука Микола Порицький. Як сказано в документі, Порицького включили в список ворогів преси через те, що торік він видворив журналістів із засідання керівників комунгоспу. На 14-тій позиції серед ворогів преси опинився нинішній міський голова Кременчука Олег Бабаєв. Профспілкові лідери ЗМІ внесли прізвище Бабаєва до рейтингу, через, на їхню думку, необгрунтоване звільнення у грудні минулого року головного редактора газети «Вісник Кременчука» Юлії Билини. Загалом у рейтингу ворогів преси 23 особи, а фактів утисків свободи слова в Україні ще більше.

04.05.2011
 В Кременчуці молодий чоловік вкрав у своєї дівчини комп’ютер. 19-річна дівчина звернулася до міліції і заявила, що з її квартири зник комп’ютер Л-Джі вартістю близько 2 тис. грн. Правоохоронцям дівчина розповіла, що буквально 2 тижні тому познайомилася із 27-річним хлопцем. Після нетривалих зустрічей, молоді вирішили жити разом. У квартирі дівчини. Закохану дівчину не зупинило те, що чоловік ніде не працював та й взагалі не мав жодних занять. Горе-коханця скоро знайшли і затримали. Чоловік зізнався, що жодних ніжних почуттів до студентки не мав, а просто хотів втертися в довіру і поживитися за її рахунок.

04.05.2011
 Вже відзавтра деякими вулицями Кременчука буде не проїхати. Усе через святкування Дня Перемоги. Як повідомили з Кременчуцької ДАІ, зокрема 5 травня з 10-ої ранку на годину-півтори обмежать проїзд вулицями Леніна, Жовтнева, Пролетарська, Перемоги. Цими вулицями пройде легкоатлетична естафета. Складно завтра буде проїхати по проспекту Полтавському в бік Великої Кохнівки. Завтра з 9-ої ранку там відбуватиметься військовий парад. Проїзд в мікрорайоні буде обмежено до півдня.

04.05.2011
 На Полтавщині розкрили замовне вбивство. Таких злочинів не було на території області принаймні років 10, каже начальник облуправління внутрішніх справ Олександр Рудяк. 46-рчного бізнесмена з Миргорода вбив партнер по бізнесу, щоб не віддавати йому борги. За життя підприємець займався продажем зерна, отрутохімікатів і мінеральних добрив. Партнер по бізнесу був винен йому чималу суму грошей – йдеться про сотні тисяч гривень. Тоді чоловік просто вирішив вбити кредитора. Ще в лютому бізнесмена запросили приїхати на склад хімікатів, який знаходиться поблизу Миргорода. Саме на території складів його і застрілили. Тіло жертви кілер та його посібник кинули в яму неподалік складів і засипали землею. Бізнесмена оголосили у розшук. «Незабаром, оперативники вийшли на слід вбивці, а згодом і замовника», - повідомив Олександр Рудяк.

rss