04.06.2013
 Раківка і Крюків вчасно гарячу воду не отримають. Гарячий душ «світить» людям у кращому випадку в середині липня — початку серпня. Нагадаємо, на Раківці та у Крюкове гаряче водопостачання на профілактику відключили з 1 червня. Згідно з графіком відключень, вона повинна з'явитися в кранах з 1 липня. Проте в кременчуцькому міськвиконкомі заявили, що графік швидше за все буде зірвано. Усе покажуть гідравлічні випробування, подивимося ситуацію, — говорить заступник мера з комунальних питань Валерій Медведовський. За його словами у тому районі труби в дуже поганому технічному стані. Взимку комунальникам довелося шість разів латати пориви. За словами Медведовського, він сподівається, що гаряче водопостачання буде поновлено в період з 15 липня по 1 серпня.

04.06.2013
 Повінь у Європі не стала на заваді кременчужанам, які збираються їхати в Чехію, Австрію, Німеччину і Польщу. Принаймні цю інформацію подає сайт telegraf.in.ua, із посиланням на дані від кількох туристичних агентств міста. Там додають: затопило ж не усю Чехію і Австрію. Люди розуміють, що у них є шанс добре відпочити. Що стосується Туреччини з її раптовою революцією, то і це кременчужан не зупиняє. Адже заворушення відбуваються не в курортних містах, — говорять в агентствах. В той же час, МЗС рекомендує громадянам України утриматися від поїздок в Туреччину.

04.06.2013
 Кременчуцька міліція рапортує, що затримала викрадачку квітів із міських клумб. Як повідомляє прес-служба міського управління внутрішніх справ, 4 червня, близько 3 годин ночі міліціонери батальйону патрульної служби затримали 54-річну кременчужанку, яка саме цупила квіти з клумб у сквері «Жовтневий». Жінка до того ж зізналася, що крала квіти вже не вперше. За даними міліціонерів кременчужанка, жінка висмикувала квіти разом з коренями і потім відносила їх своїй знайомій на ринок для продажу. Затримана працює двірником в одній з управляючих компаній.

rss