04.07.2011
 Боржникам за оренду землі в Кременчуці погрожують судами і арештом майна. За словами керівника міського управління землекористування Тетяни Дворової, на разі загальна сума боргу за землю становить 2 млн. 200 тис. грн. А список боржників – незмінний, нові назви підприємимств до нього не додалися. Серед найбільших боржників Тетяна Дворова назвала ТОВ «Мега-холдинг», яке заборгувало до міської казни майже 1 млн. грн. Є і список підприємств, які досфі платять за землю за старою грошовою оцінкою: серед них – ПП Транспортний Союз, ТОВ Укркомцентр, Косметик-центр, Кременчуцький яхтклуб. Майже всі підприємства-боржники належать нинішнім, або колишнім депутатам міськради. В міськвиконкомі погрожуть в судовому порядку і за допомогою податківців стягнути борг.

04.07.2011
 В центральній частині Кременчука встановлюють додатковий насос. Останній потоп, що мав місце 1 липня спричинив чимало проблем для кременчужан і зокремва комунальних служб. За даними прес-служби міськвиконкому, у п’ятницю норма опадів в місті була перевищена майже в 5 разів. Зливова каналізація, яка проектувалася і будувалася в 60-ті роки не була розрахована на прийом такого об’єму води. Внаслідок зливи були підтоплені вулиці Перемоги, Першотравнева, Леонова, Постишева, Хорольська, Хорольські тупики, а також райони ІІ Занасип та ІІІ Занасип, мікрорайони біля мосту через р. Дніпро, дитячої міськлікарні, район Лашків. У деяких районах міста рух транспорту був обмежений, або повністю зупинений. Для відкачування води залучили ледь не всю техніку, яка була в наявносіт у комунальників і міських підприємств. 1 липня до пізньої ночі спецавтомобілі МНС відкачували зливові води з центральної частини міста.

04.07.2011
 Найважчою під час проливного дощу, що трапився 1 липня в Кременчуці, була ситуація в районі вул. Хорольскій Про таке заявив сьогодні журналістам міський голова Олег Бабаєв під час прес-конференції присвячений підсумкам роботи комунальних служб у період зливи. За його словами, на вулиці, розташовані внизу, з гори зійшов піщаний потік, вода спускалася неконтрольованим потоком, внаслідок чого вулиці і домоволодіння опинилися у воді та піску. Вигрібати усе це довелося за допомогою екскаватора і самоскидів. Причому питання тут не лише у засміченій ливневій каналізації. А й у справах рук самих кременчужан. Зокрема, мешканців бульвару Автокразівського. Несанкціоновані будівництва та врізання приватних осіб у ливневу мережу, практично унеможливило скидання дощової води в тому районі та ледь не змило усі кілька Хорольських тупиків. Жителям Автокразівського бульвару дали тиждень на прибирання своїх незаконних врізок.

04.07.2011
 За даними міського управління з питань НС, проливний дощ 1-го липня підтопив 27 житлових будинків, потекли понад 30 дахів. А рятувальні служби відкачали з вулиць і подвірь понад 3, 5 тис кубометрів води. На ліквідації підтоплень працювали понад 50 спеціалістів і понад півсотні одиниць техніки. Станом на сьогоднішній ранок, 16 ліфтів в багатоповерхівках не працюють. Обладнання залило водою. В місті спостерігалося падіння дерев і гілок. Тільки за даними служби 1563, впало близько 30 дерев. Більшість з них уже розпиляли і прибрали. За даними з міськвиконкому, в Кременчуці минулої п’ятниці випала п’ята частина місячної норми опадів

rss