04.07.2012
 Добра новина для мешканців Раківки та Крюкова. КП «Теплоенерго» подає горячу воду у оселі мешканців цих мікрорайонів. За словами директора комунального підприємства Дмитра Питулька, кременчуцькому «Теплоенерго» вдалося отримати ліміти газу у НАК «Нафтогаз України». Питання вирішили у Києві. Нагадаємо, термін ремонту тепломереж Крюкова і Раківки — до 2 липня, проте подачу гарячої води затримали через те, що НАК «Нафтогаз» не дав лімітів газу. За уточненими даними, на сьогодні борг КП «Теплоенерго» за газ складає понад 24,5 млн грн., з них 16 млн грн. — різниця в тарифах, яку повинна відшкодувати держава. Населення заборгувало підприємству за отрмані послуги понад 9 млн грн.

04.07.2012
 У Полтаві судять фотографа, який робив порнографічні знімки неповнолітніх. Справа 29-річного чоловіка, яку звинувачують також в розбещенні неповнолітніх, а також виготовленні і продажі її порнографічних фотографій через інтернет, передана до суду. Як повідомляє прес-служба Полтавської обласної прокуратури, полтавчанин в травні 2011 року, представившись дитячим фотографом, запропонував мамі 13-річної дівчинки сфотографувати дитину у власній студії. Зробивши декілька знімків, псевдофотограф заявив, що дитина почуває себе скуто і попросив маму почекати на вулиці. Сам же, скориставшись ситуацією, зробив порнографічні фото. Надалі він продав їх через інтернет. Прокуратура заявляє, що аналогічним чином, в лютому 2012 року він сфотографував 6-річну дівчинку. Псевдофотографові загрожує позбавлення волі на строк до 12 років.

04.07.2012
 У Кременчуці люди з обмеженими можливостями зможуть отримати вищу освіту. 12 кременчужан, що мають різні групи інвалідності, виявили бажання вчитися на базі Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля. Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому. На початку року міська влада і ректорат університету підписали меморандум про введення на базі цього вишу навчання людей з обмеженими фізичними можливостями. Проект передбачає, що кременчужане з різними проблемами здоров'я можуть здобувати вищу освіту шляхом дистанційного навчання через інтернет. Навчання відбувається не безоплатній основі для такої категорії студентів.

04.07.2012
 Краєзнавчий музей в Кременчуці після капітального ремонту відкриють в 2013 році у кінці вересня. Про це 2 липня в прямому ефірі обласної телерадіо компанії "Лтава" заявив міський голова Кременчука Олег Бабаєв. За його словами, ремонт музею планують закінчити до 70-річчя звільнення Кременчука від німецько-фашистських загарбників. - Цього року на музей виділено ще 2 млн 700 тис. грн. Проте на повноцінний ремонт і установку експонатів потрібно 10-12 млн грн., - зазначив Бабаєв.

rss