04.08.2011
 Міліціонери у Сорочинцях житимуть в польових, але європейських умовах. Про таке повідомив начальник Полтавського обласного управління міліції генерал Олександр Рудяк. За його словами, нині у Великих Сорочинцях неподалік місця проведення Національного ярмарку вже облаштовано усі необхідні уммови для нормального побуту міліціонерів, що охоронятимуть громадський порядок на Сорочинському ярмарку. «Встановлено намети, душові кабіни, є окремий харчоблок. Куди щоранку будуть завозитися свіжі продукті» - говорить генерал Рудяк. Начальник обласного управління міліції не став називати точну кількість правоохронців, що стежитимуть за порядком на ярмарку. Каже, працюватимуть міліціонери з усієї області. Але зауважив, що на додаткове харчування потрібно близько 7, 5 тон борошна. Саме таку кількість нині просять у спонсорів. Нагадаю, Сорочинський ярмарок цього року відбудеться із 16 по 21 серпня.

04.08.2011
 У Кременчуці відбудеться відкритий чемпіонат з пляжного волейболу «Мікст». Змагання подібного масштабу проводяться у Кременчуці вперше. Ігри триватимуть два дні: 6 і 7 серпня, їх початок стартує о 10.00 на центральному пляжі, в районі кафе-бару «Ахтамар». Участь у змаганнях братимуть гравці, що неодноразово виборювали спортивні нагороди у вітчизняних і міжнародних турнірах. Жеребкування відбудеться 5 серпня на центральному пляжі міста.Отримати справжнє задоволення від життя та насолодитися активним відпочинком запрошують не тільки гравців, а й уболівальників. Ще раз зауважимо, що свято пляжного волейболу відбуватиметься в Кременчуці на Центральному пляжі 6 та 7 серпня. Початок змагань о 10-тій

04.08.2011
 ДАІ тимчасово припиняє реєстрацію автомобілів, прийом іспитів на отримання прав. Управління Державтоінспекції в Полтавській області повідомляє, що це пов’язано із тим, що з 6 по 16 серпня буде проводитися заміна програмного забезпечення. Отже тимчасово відміняється реєстрація, перереєстрація і зняття з обліку транспортних засобів. Також не прийматимуться екзамени з Правил дорожнього руху. Відновлення роботи підрозділів проводитиметься поетапно, у міру оновлення програмного забезпечення в підрозділах. Телефони для довідок відділень реєстраційно-екзаменаційних підрозділів ДАІ по області: у Кременчуці: -5-35-35, у Полтаві: 59-07-25.

04.08.2011
 На Полтавщини запровадять цілодобове спостереження за міліціонерами. Наразі понад 60 відеокамер ввстановили у п’яти райвідділах міліції обласного центру. Як розповів Новинам Полтавщини начальник штабу УМВС, майор міліції Руслан Рославлєв, камери дозволяють цілодобово в режимі онлайн спостерігати за прилеглою територією райвідділу, кімнатою для доставлених, а також за коридорами установи. «Картинку» може переглянути не тільки черговий райвідділу, але й фахівці обласної міліції. Вся інформація накопичується і зберігатиметься на сервері управління інформаційних технологій УМВС. А це усуває ймовірність зовнішнього впливу на її зміст. У планах керівництва Апарату УМВС - забезпечити централізованою системою відеоспостереження усі підрозділи органів внутрішніх справ Полтавської області.

rss