04.09.2012
 У ДТП під Дніпродзержинськом потрапив той же перевізник, що і під Сімферополем. Про це повідомляє telegraf.in.ua, із посиланням на старшого прокурора Кременчуцької прокуратури по нагляду за дотриманням законів в транспортній сфері Аллу Вороненко. За її словами, ще 14 серпня, після ДТП під Сімферополем, було прийнято рішення про позбавлення ліцензії на здійснення пасажирських перевезень чоловіка-підприємця з Кобеляцкого району, якому належав Mercedes Sprinter, що розбився. Як пояснили в прокуратурі, рішення про позбавлення ліцензії, за нашим законодавством, набуває чинності через місяць після прийняття. У бізнесмена залишався ще один мікроавтобус Sprinter, який продовжував перевозити кременчужан в Крим на відпочинок. Він розбився під Дніпродзержинськом в ніч на 1 вересня. У ДТП загинули дві людини, постраждали 13. За фактом обох ДТП порушені кримінальні справи, водії знаходяться під слідством.

04.09.2012
 Тим часом, кременчуцькі перевізники перевірять категорії водіїв, які працюють на маршрутах, - чи мають вони право здійснювати пасажирські перевезення. Відповідне доручення дав начальник міського відділу транспорту Володимир Кургаев. За його словами, ДТП з кременчуцькою маршруткою під Дніпродзержинськом виявило, що у водія не було категорії, необхідної для перевезення людей. Випадки з невідповідністю категорії можуть бути і у міських маршрутників.

04.09.2012
 Голова окружної виборчої комісії №146 з центром в Кременчуці Олександр Крижановський вважає, що ЦВК неякісно сформувавала окружні комісії і цим зриває планову підготовку до виборів. Про це він заявив на засіданні комісії. «Із 18 членів комісії п'ять мертвих душ. - заявив Крижаноський. Крім того, до складу окружної комісії в Кременчуці увійшли люди з Криму, Києва, Полтави, Дінпропетровська, які фізично не можуть їздити працювати. А до того ж деякі члени не хочуть працювати. За словами керівника окружкому, приміром, секретар комісії з від партії «Молодь до влади» 1935 року народження не бере слухавку і не відчиняє дверей. Зібрати коврум окружкому поки що не вдалося жодного разу – поскаржився пан голова комісії. Щоправда додав, що обговорив ситуацію, що склалася, з представником ЦВК і йому пообіцяли, до 7 вересня провести заміни.

04.09.2012
 У Кременчуці вихователів зобов’язали шукати гриби. Через випадок отруєння грибами малюка у дитячому садку у Полтаві, фахівці Кременчуцької СЕС направили листи у всі міські дитсадки, в яких рекомендують вихователям перевіряти території дитячих закладів. 27 серпня до реанімаційного відділення дитячої обласної лікарні швидкою допомогою з діагнозом "отруєння грибами", доставлена 4-х річна полтавчанка, яка під час прогулянки в дитячому садочку знайшла невідомий гриб та скуштувала його. Як зазначив головний санлікар міста Віктор Самойленко, територію дитячих садочків рекомендується перевіряти кілька разів на день. Бо зараз сприятлива погода для росту грибів: вранці гриба може не бути, а під вечір - виросте.

rss