04.10.2011
 У Кременчуці вітчима звинувачують в згвалтуванні 15-річної падчерки. Про це заявив на прес-конференції начальник міськуправління міліції Сергій Зюбаненко. За його словами, події розгорталися у цілком нормальній родині. Жінка – медпрацівник, а чоловік тимчасово не працює. Із мамою дівчини, 38-річний вітчим прожив разом чотири роки. Був начебто уважним батьком, який регулярно, як стверджують у школі, цікавився навчанням падчерки. Але, як з’ясувалося, цікавили чоловіка не лише успіхи у школі. Після першого і другого згвалтування, вітчим залякав дитину, і дівчинка нічого не розповіла матері. Проте, дитина замкнулася в собі, почала прогулювати школу. За два роки, буквально минулого тижня, за словами потерпілої, вітчим пристав до неї утретє. І про те, що сталося вона довірчо розповіла одному із старших товаришів. Той негайно привів її в міліцію.

04.10.2011
 Прокуратура Полтавської області порушила кримінальну справу відносно виконувача обов’язків начальника обласного управління у справах захисту прав споживачів. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області. Цей чиновник вимагав 1,5 тисячі доларів США хабара від приватного підприємця за зменшення розміру штрафу. В результаті керівник обласної служби захисту прав споживачів отримав 12 тисяч гривень, за що і був затриманий правоохоронцями. Іншим чиновником, який попався «на гарячому», став заступник начальника податкової міліції ДПА у Полтавській області. Як з’ясувало слідство, правоохоронець вимагав та отримав 7 тисяч доларів США хабара за прийняття позитивного рішення у кримінальній справі, щодо привласнення чужого майна і зловживання службовим становищем службовою особою одного з ТОВ області.

04.10.2011
 Кременчуцькі тролейбуси митимуть «по-сучасному». У Кременчуці до кінця року облаштують окрему мийку для електротранспорту. Обійдеться це місту майже у 300 тисяч гривень. Як повідомив начальник міського транспортного відділу Володимир Кургаєв, 195 тисяч гривень коштує сама мийка, решта коштів піде на її монтаж. Такі мийки вже облаштовані в деяких міста України, зокрема є така в Білій Церкві. Планується, що до кінця року кременчуцькі тролейбуси вже митимуть по сучасному і ззовні і всередині. Зараз же, зазначає керівник траснпортного відділу, для мийки салону тролейбуса використовують «дідівський спосіб» – миють зі звичайного шлангу.

04.10.2011
 У кременчуцькі школи і дитсадки можуть подати тепло. Це станеться, вже 10 жовтня якщо середньодобова температура повітря напередодні протягом трьох днів триматиметься на рівні +8 гр. Про це повідомив заступник міського голова Віктор Калашник. Проте найближчими днями очікують температура повітря не нижче за 17–20 гр тепла. У цьому разі школярі підуть на канікули 15 жовтня, як планувалося раніше. І тепло в школах увімкнуть вже після канікул. А ось у дитячу лікарню тепло планують подати за будь-яких температурних умов. «Полтаваобленерго» дає дозвіл для подачі тепла в цей лікувальний заклад», – зауважили у міськвиконкомі.

rss