04.10.2012
 В Кременчуці медики підтвердили отруєння дикорослими грибами у 10 кременчужан. Як повідомляють в МіськСЕС, на Полтавщині цього року зареєстровано 30 випадків отруєння грибами, з яких у 8 випадках постраждали 10 кременчужан. Втім, госпіталізованих до стаціонару 3-ьої міської лікарні із підозрою на отруєння грибами значно більше – 16-ро. Лікарі кажуть, у шести кременчужан виявився серйозний розлад шлунково-кишкового тракту після споживання гибів, що теж досить небезпечно. Найчастіше ж отруєння зумовлює вживання отруйних пластинчастих грибів, які грибники плутають з їстівними печерицями та сироїжками. Санлікарі нагадують грибникам про те, що їстівні гриби також можуть негативно вплинути на здоров'я, адже вони важкі для перетравлення. У СЕС радять не вживати дикорослі гриби дітям, людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, печінки та хронічними захворюваннями інших внутрішніх органів.

04.10.2012
 У Кременчуці звільнили міліціонерів, що брали участь у бійці Таке рішення прийняла комісія УМВС, яка за дорученням начальника міліції Полтавщини здійснювала службову перевірку за фактом участі у бійці 26 вересня працівників міліції Кременчука. Як повідомляє прес-служба облуправління міліції, за матеріалами службової перевірки наказом УМВС України в Полтавській області трьох міліціонерів звільнили з органів внутрішніх справ. Подальше розслідування інциденту проводить прокуратура. Нагадаю. пізно ввечері, троє працівників міліції після служби розпивали спиртні напої на бульварі Пушкіна, де "зчепилися" з трьома кременчужанами. В результаті один з міліціонерів почав стрільбу із пістолета з гумовими кулями. Після цього він втік до приміщення міськуправління міліції. Двоє кременчужан з пораненнями ніг були доставлені машинами швидкої допомоги в лікарню.

04.10.2012
 Полтаваобленерго обіцяє що в Кременчуці не буде проблем із початком опалювально сезону. Принаймні з вини «Полтаваобленерго». Необхідні для ремонтів матеріали є А ремонти магістральних тепломереж від Кременчуцької ТЕЦ вже майже завершені. Як повідомив головний інженер Кременчуцької ТЕЦ, Сергій Солдатов, на сьогодні є необхідний запас матеріалів, і зриву початку опалювального сезону не буде. Нині бригади енергетиків працюють на ремонті теплових мереж Молодіжному. І до 15 жовтня обіцяють встигнути завершити роботи. Проте, оптимізму не додають борги населення. Енергетики звертаються до споживачі з проханням погасити наявні борги, щоб вчасно мати тепло і гарячу воду в оселях.

04.10.2012
 Кременчужани на неякісний товар можуть поскаржитися лише в Полтаву. У Кременчуці відділення інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області тривалий час не працює. Бо тривалий час не можуть знайти приміщення для роботи – кажуть у обласній інспекції захисту споживацьких прав. За Кременчуком лише «закріплений» фахівець, який час від часу приїжджає розбиратися зі скаргами. Головний спеціаліст інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області Євген Шинкаренко зазначив, що як-тільки-но вивішиться питання із приміщенням – він переїде в Кременчук. А поки що кременчужани у яких є скарги на неякісний товар, чи неякісно надану послугу можуть звертатися у Полтаву за телефоном: 56–56–34.

rss