04.11.2011
 Міськвиконком погодив місце розташування нової автостанції в Кременчуці Зокрема, стоянку «київських» маршруток перенесуть на вулицю Київська, 65/2. Це власне територія АТП -15307, що й займається облаштуванням і в подальшому обслуговуванням нової автостанції. Таким чином, туди й переїдуть від залізничного вокзалу усі міжміські маршрутки, що спрямовуються у бік Києва. Як повідомив ЗМІ представник підприємства, облаштування автостанції завершать не раніше, ніж через місяць. Проте, відкриють нову автостанцію не раніше, ніж за півроку – це вже прогнози міського голови Олега Бабаєва. За його словами, цей час потрібен для того, щоб вирішити питання із регулярним підвезенням людей до автостанції. У планах міської влади створення автостанції для маршруток, що їздять до Дніпропетровська. Одним із вірогідних місць її розташування може стати території в районі розвороту тролейбуса біля Крюківського мосту. Щоправда, як уточнили у міському відділ транспорту, створення цієї автостанці – поки що далека перспектива.

04.11.2011
 Уже із грудня кременчужани платитимуть за вивезення та утилізацію твердих побутових відходів на 40 відсотків більше. Відповідне рішення прийняли на засіданні кременчуцького міськвиконкому 4 листопада. Кременчужанам, які мешкають у багатоповерхівках, доведеться платити щомісяця на 2 із лишком грн. більше. Тобто тариф складатиме 8 гривень 84 копійки на одного мешканця на місяць. Для неблагоустроєного комунального житла (без каналізації) - 9,04 грн. Жителі приватного сектору платитимуть - 9 грн.79 коп. Для бюджетних організацій вивезення сміття відтепер обходитиметься у 41 грн.48 коп, а для інших – 49 грн.64 коп. В той же час, тариф на очищення вигрібних ям (вивезення рідких відходів) понижений майже на 10 грн. Таким чином, для населення замовити асенізаторську машину із 3-кубовою цистерною в КАТП коштуватиме майже на 34 грн. дешевше: 113,85 грн. замість 147,68 грн.

04.11.2011
 Водія, який побив пасажира у кременчуцькій маршрутці, розшукують. Правоохоронці розшукують водія, який минулого тижня побив пасажира у маршрутці на зупинці «Ринок». Водій - мешканець сусіднього села. Але куди він втік відразу після бійки, і де перебуває зараз, невідомо, розповів начальник міського транспортного відділу Володимир Кургаєв. Проте у міськвиконкомі цей випадок залишають під контролем. Керівник АТП-15307, у підпорядкуванні якого маршрут №9, на якому трапився інцидент, має пояснити, чому водій побив пасажира. Тим більше, що це не перша прикра подія на рахунку даного підприємства, - додають чиновники.

rss