04.12.2012
 Новорічна ялинка цього року обійдеться кременчужанам як і торік. У Кременчуцькій Держлісагенції повідомили, що у них мінімальна ціна ялинки до метра, становитиме 27 грн. До 2-х метрів – 33 грн. А вища красуня вже вартуватиме 52 грн. Торгівлю ялинками і соснами планують розпочати вже із 15 грудня. Як і торік, кожна легальна ялинка матиме пластикову етикетку з вичерпною інформацією про породу дерева і місце походження. Тим часом, на площі Незалежності встановлюють міську ялинку: у новорічному вбранні красуню кременчужане зможуть побачити вже за два тижні. 20 грудня – відбудеться урочисте відкриття головного міського символу новорічних свят.

04.12.2012
 У Кременчуці, на дільниці, де депутатом міськради в 2010 році був обраний нинішній нардеп Юрій Шаповалов, нові вибори можуть призначити на 3 лютого. Про це повідомили в міськвиконкомі. Точну дату обіцяють назвати завтра, 5 грудня, на засіданні тервиборчкому, яке заплановане на 14-00. Відзначимо, що відповідно до законодавства, вибори проводяться через 2 місяці з моменту їх оголошення на засіданні тервиборчкому. Нагадаємо, депутата міськради Юрія Шаповалова обрали нардепом. На минулій сесії він склав з себе повноваження депутата міськради. Тож тепер на його округу мають пройти перевибори.

04.12.2012
 У кременчуцькій квартирній черзі можна перереєструватися до 1 січня, нагадують у прес-службі міськвиконкому з посиланням на відділ обліку та розподілу житлової площі. Як зазначають у відділі обліку та розподілу житлової площі, якщо кременчужани не подадуть документи на перереєстрацію, із квартирної черги їх не зніматимуть. Проте вони не зможуть взяти участь у будь-яких державних житлових програмах, оскільки дані про них не будуть включені до ЄДР. Тому всім кременчужанам, які у попередні роки ставали у міську квартирну чергу щоб перереєструвати свої облікові документи, необхідно якнайшвидше звернутися до відділу обліку та розподілу житлової площі за адресою: вул. Шевченка, 38 (тел. 2 – 02 – 84).

04.12.2012
 Виїзна комісія, яка вночі перевіряла роботу Кременчуцької кондитерської фабрики, не виявила перевищення рівня шуму, повідомив начальник міського управління благоустрою та екології Сергій Гаріфов. За його словами, під час перевірки працювали три лінії цього підприємства. І кременчуцькі санлікарі, які вимірювали рівень шуму, перевищень не зафіксували. Але наразі на кондитерській фабриці почали модернізацію підприємства, яку планують завершити до травня. На даху збираються встановити спеціальні захисні екрани. Нагадаємо, на роботу цього підприємства постійно скаржилися кременчужани, що мешкають поруч.

rss