05.03.2012
 Міліція просить кременчужан обмінювати валюту виключно у офіційних пунктах обміну. В іншому випадку – можна натрапити на шахрая. Подібний випадок мав місце 3-го березня на вул. Першотравневій. До міліції звернувся 66-річний пенсіонер, який розповів, що мав на меті обміняти російські рублі. В результаті позбувся понад п’яти тисяч грн. Чоловік розповів, що близько 9-ї ранку в суботу до нього на вулиці підійшов невідомий чоловік і запропонував обміняти гроші за дуже вигідним курсом. На таку пропозицію пенсіонер радо погодився. Міняла ж підсунув громадянину замість двохсоток, одногривневі купюри замасковані лише двома купюрами по 200 грн. Нині, пенсіонер бідкається, що навіть й не помітив підміни і дарма не перевірив пачку. За фактом шахрайства вирішується питання про порушення кримінальної справи.

05.03.2012
 У Кременчуцькому виконкомі придумали як краще прибирати тротуари. Зокрема, пропонують «повісити» ці функції на власників магазинів. А на взамін, звільнити їх від сплати екс-витрат за прибирання прилеглої території. Зокрема, відповідне вирішення проблеми не прибраних тротуарів озвучив під час апаратної наради міський голова Олег Бабаєв. Таким чином мер сподівається не лише зробити місто чистішим. А й поповнити міську скарбницю за рахунок штрафів. Найближчим часом управління житлово-комунального господарства спільно з відділом благоустрою виконкому розробить мапу, на яку нанесуть межі прилеглих територій до кожного магазину. Це дасть можливість ефективніше контролювати прибирання. Додамо, що відповідно до міських правил благоустрою, розмір штрафу за неприбрану прилеглу територію коливається від 340 грн. до максимум 1700 грн

05.03.2012
 У Кременчуці лікуватимуть каштани. Принаймні це входе у плани фахівців КП «Благоустрій Кременчука». Як повідомив директор підприємства Іван Богдан, наразі дерева обстежують на предмет поразки каштановою міллю. А для того, щоб запобігти хворобі, треба проводити або ін'єкції, або біологічну обробку. На сьогодні визначаємося, скільки дерев треба оздоровити, - сказав журналістам Іван Богдан. Каштанова міль з’явилася у Кременчуці років сім тому. І потрапила вона в Україну із Європи. Ознаки захворювання виявляються передусім в ураженні листя каштанів паразитом. Листя спочатку жовкне прямо на деревах. А потім обпадає. Як повідомляє telegraf.in.ua з посилання на начальника цеху озеленення КП «Благоустрій Кременчука» Світлану Кулініч, для лікування каштанів існує французький препарат «Камеркіл», одна ін’єкція якого у кору дерева вартує 195 грн. Тоді, як власне каштанів у Кременчуці – тисячі. Водночас, просто розпилювати ліки на дерева наразі не можливо. СЕС забороняє це робити у житловій зоні.

rss