05.03.2013
 Державна служба контролю за лікарськими препаратами заборонила в аптеках реалізацію противірусного препарату «Амізон» (пігулки 0,25 г № 20) українського виробника «Фармак». Причина — виявили підробку цих ліків. У розпорядженні держслужби сказано, що про підробку заявила сама компанія-виробник. Таким чином, аптекам і медустановам, що здійснюють продаж і застосування ліків, необхідно перевірити наявність цього препарату і вжити заходів по його ліквідації. Амізон є одним із найпопулярніших противірусних, імуностимулюючих преператів/

05.03.2013
 Водіям громадського транспорту не ваарто «розслаблятися». Протягом березня на території Полтавської області, зокрема і в Кременчуці, працівники ДАІ проводять комплекс заходів з профілактики аварійності на пасажирському транспорті, повідомляють у відділі зв’язків із громадскістю УМВС Полтавщини. Як повідомляється, працівники ДАІ перевірять підготовку автотранспорту до використання, організацію передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення медичного огляду водіїв. Також здійснюватиметься посилений контроль за дотриманням ПДР водіями автобусів, в першу чергу за дотриманням швидкісного режиму, перевезення пасажирів понад встановлену кількість, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки, правил зупинки і стоянки тощо.

05.03.2013
 Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського отримав найвищу нагороду рейтингового виставкового конкурсу, організованого Міносвіти, – Гран-Прі «Лідер вищої освіти України». Престижну нагороду Кременчуцький університет виборов із-поміж 960 навчальних закладів, наукових установ, методичних та інших центрів, що займаються освітою. Учасниками виставки окрім українських закладів освіти, були також представники з Чеської Республіки, Естонії, Словакії, Російської Федерації, Польщі, Австрії, Франції, Італії та США. Нагадаємо: минулого року КрНУ ім.Михайла Остроградського виборов Гран-Прі в номінації «Лідер наукової діяльності».

rss