05.04.2013
 У Кременчуці затримали гвалтівника. 4 квітня працівники карного розшуку спільно з працівниками приватної охорони затримали чоловіка, який у ніч на 9 березня під загрозою застосування ножа в під'їзді будинку на Молодіжному, зґвалтував 22-річну дівчину. Кривдником виявився 48-річний кременчужанин, який мешкає неподалік від місця скоєного правопорушення. Правоохоронці встановили, що чоловік має постійну роботу, неодружений. Мав судимість за скоєння пограбування та зловживає спиртними напоями. Міліціонерам затриманий пояснив, що та дівчина є не єдиною його жертвою.

05.04.2013
 Крюківський міст таки почнуть ремонтувати вже найближчого тижня. Про це повідомив міський голова Олег Бабаєв відповідаючі на запитання журналістів. Мер додав, що мав особисту розмову із керівником Південної залізниці, який підтвердив, що відомоство готове виділити 450 тис грн. Це половина суми, що потрібна для ремонту покриття Крюківського мосту. Іншу половину суми буде виділено із міського бюджету. Але через обов’язкові тендерні процедури, що обумовлені законодавством відносно грошей із бюджету, скористати коштами можна буде не раніше, ніж через два місяці.

05.04.2013
 У Кременчуці відклали підвищення тарифів на ексвитрати. Про це на апаратній нараді в заявив міський голова Кременчука Олег Бабаєв. Окремо у коментарі для засобів місової інформації мер пояснив, що розглянув розрахунки тарифів, надані керуючими компаніями, і побачив, що підстав для підвищення немає. Мер також закликав комунальників працювати ще краще. Про підвищення тарифів на експвитрати заговорили на початку цього року. Керуючі компаніїв в усній формі обгрунтовували це передусім якісним, як вони вважають обслуговуванням.

05.04.2013
 Із 4 квітня в парку «Воїнів-інтернаціоналістів» запрацював безкоштовний «Wi-fi». Про це повідомив заступник міської голови Віталій Малецький. Тепер усі охочі зможуть вільно користуватися послугами Інтернету в парку. Ідея встановити в усіх місцях масового відпочинку Кременчука безкоштовний «Wі-fi», популярний серед молоді, виникла два роки тому. Уперше такий Інтернет в Кременчуці з'явився в Міському парку культури і відпочинку.

rss