05.05.2011
 У Полтаві знайшли велику партію прострочених морепродуктів. Їх виявили на одному з підприємств обласного центру податкові міліціонери. Термін зберігання у риби було вичерпано вже давно. У керівника підприємства не було на дану продукцію ні сертифікатів якості, ні дозволів санстанції. Усі рибопродукти виробництва Китаю. Загальна вартість вилученої партії бракованої риби становить близько півтора млн. гривень. Наскільки така риба могла бути небезпечною для здоров’я споживачів, зараз вивчають експерти СЕС.

05.05.2011
 Влітку фонтани в Кременчуці – розкіш. Головний фонтан у сквері Жовтневому відремонтувати обіцяють до дня міста, тобто 29 вересня. Інші фонтани будуть працювати хіба що за графіком. Як відомо, ремонт фонтану на Пентагоні – улюбленому місці відпочинку кременчужан, обійдеться в 1 млн. 55 тис. грн. Тендер на виконання ремонту виграла фірма «Центр». Згідно з планом, у травні ремонтники замінять трубопроводи, потім налагодять насосну станцію, устаткування фонтану і вимостять тротуарну плитку навколо нього. А ось інші фонтани в Кременчуці – на бульварі Пушкіна і біля Макдональдсу працюватимуть влітку за графіком: зранку і до півдня, потім ввечері з 17-ої до 21-ої години. За словами комунальників, робота фонтанів обходиться дорого для міської казни, адже не облаштовано циркуляцію води по колу.

05.05.2011
 В 16-ій школі, що на Першому занасипу, відкрили футбольне поле зі штучним покриттям. Як повідомляється, чекали на відкриття нового поля понад рік. Кошти на це у сумі близько 300 тис. грн., виділило підприємство «Нібулон», яке побудувало саме на Першому занасипу біля річкового порту зерновий термінал. Штучне покриття для футбольного поля привезли з Італії, а від вандалів його будуть захищати камери відоспостереження і великі прожектори, - повідомив заступник міського голови Віталій Малецький.

05.05.2011
 Після травневих свят розпочнеться ремонт Крюківського мосту. Як повідомив начальник шляхово-ремонтно-будівельного управління Володимир Губар, ремонт покриття на мосту розпочнуть після 15 травня. А щоб не створювати затори у години пік, ремонтники працюватимуть у вечірній і нічний час. Керівник ШРБУ на разі звітує, що ямковий ремонт доріг у Кременчуці практично завершується.

rss