05.06.2012
 Заявки на участь в фестивалі «Extreme-zone» в Кременчуці приймають до 10 червня. Цього року VІІІ фестиваль сучасної молодіжної культури «Extreme-zone» відбудеться на День молоді, який відзначатиметься 23 червня. Фестиваль відбуватиметься за наступними напрямками: рок, реп, графіті, вуличні баскетбол та футбол, паркур, фрістайл, skating, FotoFest та інші/ Участь у молодіжному фестивалі може взяти молодь віком від 14 до 35 років. Всім учасникам, кому на момент проведення фестивалю не виповнилось 18 років, потрібно надати заяву від батьків про згоду на участь їх дитини у фестивалі та ксерокопію їх паспорту. До речі, для участі у фестивалі «Extreme-zone» жодні фінансові внески не потрібні, необхідно мати лише бажання. І подати заявку не пізніше 10 червня 2012 року на електронну пошту організаторів ex_zone2012@ukr.net. Організатори наголошують: одяг учасників не повинен містити логотипи політичних партій або громадських організацій, назви яких співзвучні назвам політичних партій.

05.06.2012
 Кременчуцька поетеса Любов Васильєва, поетеса, стала дипломантом міжнародного конкурсу «Коронація слова». Номінація - «Пісенна лірика». Жюрі оцінило її вірш «Матінко-зозуленько». «Коронація слова» - міжнародний конкурс романів, п'єс, кіносценаріїв і пісенної лірики про любов. Міжнародний конкурс відкрив широкому колу читачів ім’я багатьох нині відомив митців, серед яких Ірен Роздобудько, Марини Гримич, Ганни Хоми, Василя Шкляра та інших молодих письменників. Результатом конкурсу стало видання понад 100 романів, багато серед яких стали справжніми бестелерами.

05.06.2012
 У Кременчуці почали виплачувати компенсацію вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР. З 1 червня гроші отримали 390 кременчужан. Про це повідомила керівник кременчуцької філії «Ощадбанку» Наталія Скляр. За її словами, черг немає і гроші можна отримати в касах без проблем. Потрібно тільки прийти у встановлений час з паспортом, кодом і запрошенням. Крім того, в Кременчуці триває також процес актуалізації вкладів. Щоб уникнути черг, виплати Ощадбанк здійснює по вівторках, четвергах і п'ятницях, а актуалізацію — щопонеділка і щосереди.Гроші на рахунок філії приходять траншами, до 25 грудня усі актуалізовані вклади будуть виплачені – додала пані Скляр.

05.06.2012
 Разом із тим, літні кременчужане, вкладники Ощадбанку, які не взмозі самостійно пересуватися, скаржаться що не можуть самі прийти у банк і актуалізуватися та отримати компенсацію. Нотаріальне доручення на отримання вкладу — коштує недешево. А ЖЕПИ не завіряють такі довідки. Хоча, згідно з постановою Нацбанку, тяжкохворим вкладникам повинні їх засвідчувати у житлових конторах. Заступник начальника міського управління житлово-комунального господарства Оксана Кійло пояснила, що наразі у кременчуцьких ЖЕПів немає абонентських відділів, які повинні завіряти доручення. У місті працюють керуючі компанії, працівники яких мають виїжджати додому до хворих вкладників, шукати двох сусідів-свідків і таке інше. Водночас, у нотаріуса такі послуги платні, а у керуючих компнаій — ні. Втім, заступник міського голови Віктор Калашник доручив УЖКГ організувати роботу — якщо необхідно ходити до немічних по будинках і завіряти доручення.

rss