05.06.2013
 Кременчуцька влада і міліція відкрила «полювання» на нерадивих власників собак. Міський голова водночас порекомендував вигулювати чотирилапих з совочком і пакетиком. В іншому випадку – власників собак штрафуватимуть. Міліція цим найближчим часом, займеться. Хоча наразі власників собак поки тільки попереджають. Вже найближчим часом в сквері «Жовтневий» будуть встановлені таблички з нагадуванням, що газони - не місце прогулянок для тварин. Нагадаємо, за порушення Правил утримання собак і котів їх власники можуть бути попереджені або оштрафовані від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і навіть із конфіскацією тварини.

05.06.2013
 100 % кременчужан платять за комунальні послуги, ще і погашають борги минулих років. У Кременчуці живуть добросовісні платники комунальних послуг. За даними обласного управління статистики, в квітні цього року кременчужане заплатили понад 110 % за комунальні послуги. Це означає, що окрім плати за попередній місяць люди погашали і борги минулих місяців або років. У грошовому еквіваленті 110,9 % складають 30 мільйонів 564 тисячі гривень. Також в порівнянні з березнем борги з комуналки зменшилися на 11 %.

05.06.2013
 У кременчуцьких фонтанів з’явилися вихідні. Комунальники дають відпочивати фонтанам два дні на тиждень. Крім того їм, як у школі, роблять перерви. Як повідомив Іван Богдан директор КП «Благоустрій Кременчука», у літній період фонтани працюють щодня крім понеділка та вівторка. Фонтан у сквері Жовтневий працює по три години з п`ятнадцятихвилинною перервою, а два інші фонтани - на бульварі «Пушкіна» та на Київській, що біля «Макдональдсу», роблять десятихвилинну перерву через кожну годину роботи, зазначають у прес–службі міськвиконкома.

rss