05.07.2011
 У Кременчуці затримали водія маршрутки, який колов собі наркотик прямо у автобусі. З міліції повідомили, що до них звернулися випадкові перехожі, які побачили через вікно автобуса, як водій вводить собі у вену шприцом рідину бурого кольору. Співробітники ДАІ затримали 28-річного водія у стані наркотичного сп’яніння посеред білого дня і вилучили шприц із залишками, як встановила експертиза, опію ацитильованого. Молодик розповів, що до кінця зміни йому залишалося півтори години, коли він вирішив з’їхати з маршруту, що вколоти собі дозу. Маршрутку поставлено на штрафмайданчик ДАІ. Ведеться подальша перевірка, що має встановити ступінь відповідальності осіб, що прийняли на роботу водієм хвору наркозалежну людину. Напевно даний факт спричинить тотальну перевірку усіх кременчуцьких підприємств-перевізників та водіїв, які там працюють.

05.07.2011
 В Кременчуці земля не дорожчатиме. Принаймні до кінця цього року. Залишити дію корегуючого коефіцієнту 0, 65 – таке рішення прийняла сьогодні кременчуцька міськрада на своїй сесії. З початку цього року в Кременчуці було запроваджено нову грошову оцінку землі, згідно з якою земля суттєво здорожчала. Через невдоволення орендарів земельних ділянок грошову оцінку знизили на 35%, запровадивши вищевказаний коефіцієнт. Нині цей термін дії сплив, і сьогодні депутати міськради вирішили подожити дію коефіцієнту ще на півроку. Проте з нового року в Кременчуці має діяти коефіцієнт не менше одиниці – заявив з трибуни сесії перший заступник міського голови Андрій Погребний. Згідно із інформацією із міського відділу землекористування від запровадженої грошової оцінки землі міський бюджет станом на кінець травня отримав 34 млн. грн, що в 2,5 рази більше, ніж за цей же період торік. Одначе, є й і чималий список боржників, які або не платять за землю взагалі, або і далі використовують стару грошову оцінку.

05.07.2011
 На Молодіжний почали подавати гарячу воду. Про таке повідомляє сайт «Телеграф» з посиланням на керівництво Кременчуцької філії ВАТ Полтаваобленерго. Протягом двох-трьох днів з благами цивілізації буде весь район, - це вже інормація від міської служби оперативного контролю. Гарячу воду на Молодіжному мали поновити ще 1 липня, але затримка виникла через те, що Кременчук вчасно не отримав необхідний матеріал для ремонту від Полтаваобленерго. Через відсутність пароніту – спеціальних прокладок, енергетики не мали змогу запустити бойлери. Тепер цей матеріал отримали. Тому гаряче водопостачання на Молодіжному поступово відновлять. Згідно з планом, з 25 липня мають відключити центральну частину міста. Але в кременчуцькій філії ВАТ «Полтаваобленерго» наголошують, матеріалів недостатньо.

05.07.2011
 Кременчуцька влада має намір боротися із засиллям зовнішньої реклами на привокзальній площі. За словами керівника відділу благоустрою Сергія Гарифова, на одній цій площі розташовані 16 біг-бордів, 10 сетілайтів і 5 кіосків. У Південній залізниці посилаються на те, що це – реклама на транспорті, а земля виділена цілісному майновому комплексу для обслуговування вокзалу. Міськвиконком таке пояснення не влаштовує. Там збираються довести у суді, що залізниця допустила нецільове використання землі. Раніше претензії на засилля рекламних щитів на залізничному вокзалі висловило керівництво кременчуцької міліції. На думку правоохоронців, біг-борди заважають роботі камер відеоспостереження і надто відволікають увагу водіїв.

rss