05.08.2011
 У Кременчуці без відома вкладника з його банківського рахунку списали понад 1 млн. грн. Грошові махінації провернули співробітники банку, підробивши необхідні документи. Про це заявив начальник відділу прокуратури в Полтавській області Григорій Кондратенко. За його даними, слідством було встановлено, що зловмисники, підробивши документи, незаконно списали з депозитного рахунку вкладника $148 тис. (1 млн. 178 тис. 598 грн.). Відносно співробітників банку порушена кримінальна справа за ознаками злочину, про зловживання владою або службовим станом». Розпочато досудове слідство. Правопорушникам загрожує від 3 до 6 років ув’знення з позбавленням права працювати на певних посадах або займатися певною діяльністю строком до 3 років.

05.08.2011
 Кременчуцька СЕС відреагувала на скарги мешканців Молодіжного щодо неприємного запаху повітря вночі та рано вранці. Зробивши відповідний аналіз, фахівці СЕС виявили перевищення вмісту фенолу у повітрі на Молодіжному, за рештою показників відхилень немає, повідомив завідувач комунальним відділенням міської СЕС Микола Закіпний. Псувати повітря, на думку представника СЕС, можуть три підприємства: ТЕЦ, завод техвуглецю або «Укртатнафта». Однак визначити, хто у даній ситуації є винуватцем, допоможуть лише аналізи, взяті безпосередньо на джерелах викидів. За для цього міськс СЕС звертатиметься до обласної екоінспекції. На місцевому рівні без спеціального обладнання зробити це неможливо, звинувачення на адресу того чи іншого підприємства можуть виявитися безпідставними. Вирішити цю проблему зможе лише мобільна еколабораторія, яка, за повідомленням завідувача відділу екобезпеки Геннадія Демьохіна, почне курсувати містом не раніше жовтня.

05.08.2011
 У Кременчуцькій виховній колонії днями зареєстрували шлюб.Таке у закладі трапляється дуже не часто. Як повідомила начальник сектору по роботі з особовим складом Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька, Катерина з Денисом дружили ще зі школи. Усе йшло до весілля, але... Юнак опинився за ґратами, на п’ять років. Дівчина, щоправда від коханого не відвернулася, всіляко намагалася допомогти й підтримати. До речі, ініціатором весілля стала саме Катерина, хоча й батьки, і знайомі відмовляли від такого кроку. Справжня шлюбна церемонія відбувалася у кімнаті для довготривалих побачень на території колонії. Сам механізм підготовки і реєстрації шлюбу майже не відрізнявся від того, як це відбувається на волі.

rss