05.09.2012
 Третьому Занасипу гарячу воду подадуть 10 вересня — «Теплоенерго» спізнюється з ремонтом мереж. Згідно з графіком, затвердженим виконкомом, гарячу воду у тому мікрорайоні повинні були подати з 1 вересня, проте в районі досі йде заміна трубопроводу. Як сказано в пресс-повідомлення підприємства, затримується постачання труб і тому ремонт мереж ще триває. Всього треба замінити 300 м труби, зараз роботи виконані на третину. Крім того, виявлено два пориви при гідравлічних випробуваннях на квартальних мережах. Завершити усі ремонтні роботи планують до кінця тижня. Подати гарячу воду на 3-ій Занасип планується з понеділка — 10 вересня. В той же час, керівництво підприємства звертає увагу на борги населення за послуги у розмірі 9,3 млн грн. Через це НАК «Нафтогаз України» може вчасно не надати підприємству ліміти газу, що негативно відіб'ється на початку опалювального сезону.

05.09.2012
 У Кременчуці зведуть будинок з панорамними вікнами. Як повідомила прес–служба міськвиконкому, заступник міського голови з питань будівництва Геннадій Музика, говорить, що цього року почне втілюватися в життя новий проект– у Кременчуці почнуть будувати сучасні будинки з цікавим архітектурним рішенням – фасади їх будуть з великими вітражними вікнами. Перший такий 9-ти поверховий житловий будинок почнуть будувати вже у цьому році у центральній частині міста на вулиці Красіна. Практично кожна квартира у ньому матиме великі панорамні вікна. На перших поверхах будинку будуть розташовані торговельно-офісні приміщення. Геннадій Музика також зазначає, що частину квартир у цьому житловому будинку можна буде придбати у рамках державної програми «Доступне житло».

05.09.2012
 Кременчужанка - серед лауреатів обласної премії ім. Котляревского. Жюрі відзначило діяльність в номінації «Слово» керівника народного театрального колективу «Арлекін» при Кременчуцькому педучилищі Тетяни Широкої. Як повідомляє прес-служба Полтавської обласної ради, що заснувала премію, жюрі присудило премію ім Кготляревського кременчужанці за розвиток аматорського молодіжного театру, популяризації театрального мистецтва, постановці спектаклів українських авторів. Урочисте вручення премій відбудеться 21 вересня в Полтавському обласному музично-драматичному театрі ім. Гоголя.

05.09.2012
 І стало відомо, кого планують запросити із артистів на День міста в Кременчук. Як повідомляє telegraf.in.ua, в місто планують запросити групу "ТІК" і Тоню Матвиєнко. Про це повідомив один із співорганізаторів святкування Дня Кременчука. За його словами, сьогодні йдуть переговори з цими виконавцями. Крім того, вже відомо, що 29 вересня в 22-00 небо над містом осяє святковий салют.

rss