05.10.2011
 У Кременчуці із 1-го жовтня подорожчало водопостачання і каналізація. Про таке повідомляє Комунальне підприємство «Кременчук водоканал» із посилання на постанову Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг України від 30 вересня. Отже, відповідно до документу, тарифи на ці послуги у Кременчуці збільшилися у середньому на 10%. Водопостачання для бюджетних організацій відтепер становить 2. грн. 60 коп. за куб, а каналізація – 2 грн. 47 коп. за куб. Інші споживачі, зокрема й населення міста, за постачання води платитмуть 2 грн. 88 за куб, за водовідведення – 2 грн. 74 коп. за куб. Ці тарифи включають також і податок на додану вартість.

05.10.2011
 В Кременчуці у річці Сухий Кагамлик подохла риба. Контролюючі служби підтвердили: стався замор риби. За словами старшого іхтіолога «Полтавадержрибохорони» Ярослава Беззубенкова, скарги від мешканців Молодіжного почали надходити у понеділок, 3 жовтня. І дійсно, у р. Сухий Кагамлик, в районі вул. Керченської і неподалік парку Воїнів-Інтернаціоналістів, було знайдено дохлу рибу. Здебільшого це окунь і щука, але знаходили навіть дохлих раків. Іхтіологи вважають однією з можливих причин замору скидання стічних вод з приватного сектору в Сухий Кагамлик. За їх даними, якщо це підтвердить санепідемстанція, матеріали буде передано в природоохоронну прокуратуру. Проте, після взяття проб води, версію рибінспекції не підтверджує, проте і не спростовує головний санітарний лікар Кременчука Віктор Самойленко. За його словами, аналіз проб води, показав, що у верхньому шарі води замало кисню й забагато марганцю. Це вказує на забруднення.

05.10.2011
 «Укрзалізниця» скасовує кілька потягів через Кременчук. Це витікає із протоколу наради за участі генерального директора «Укрзалізниці», в якому сказано, що «це робиться по всій Україні з метою оптимізації перевезень. Згідно з повідомленням профспілки залізничників Кременчука, відміні підлягають рейси «Кременчук – Москва», «Кременчук – Львів», «Кременчук – Полтава – Київ», «Кременчук – Бахмач», «Кременчук – Харків», «Харків – Кременчук. За їх підрахунками профспілок, після оптимізації руху потягів будуть вивільнені 300 працівників. Водночас, на думку начальника вокзалу станції Кременчук Олени Ольшанської панікувати зарано. Є офіційно підтверджена інформація лише про два поїзди: «Харків – Херсон» і «Кременчук – Львів». Офіційно вони припиняють курсувати з 8 листопада. Іншої інформації немає. Якогось скорочення працівників станції у зв’язку зі скасуванням потягів не планується.

rss