06.01.2012
 Останній дзвоник у 11-класників буде 12-13 травня. Але тільки у випускників, у всіх інших школярів навчальний рік закінчиться за планом, 31 травня. Усе це пов'язано з проведенням в Україні футбольного чемпіонату «Євро-2012» і перенесенням строків зовнішнього незалежного оцінювання. Тестування для цього річних випускників почнеться уже з 14 травня.

06.01.2012
 В Кременчуці каналізаційні труби крадуть із зачинених підвалів. На це до міліції поскаржилася керівник управляючої компанії «Добробит» Валентина Міненкова. За її словами, така крадіжка зафіксована в підвалах будинку 80 по вул. Лейтенанта Дніпрова на Раківці. Валентина Міненкова каже, що спочатку викрали канализаційні труби з одного під’їзду цього будинку, наступного дня – ще із двох під’їздів. За словами керівника керуючої компанії, усі труби вдалося відновити за один день, мешканці будинку не постраждали. Але вже 5 січня вночі аналогічно зникли каналізаційні труби з підвалу будинку №12 по вул. Дем’яна Бідного, знову на Раківці. «Крадіїв не зупиняє ніщо, навіть те, що підвали зачинені на великий замок», - обурюється Міненкова.

06.01.2012
 У Кременчуці будуть стерилізувати бездомних собак. З бюджету міста виділять 500 тисяч гривень комунальному підприємству «Спецсервіс-Кременчук» на притулок для бездомних тварин. З цієї суми 100 тис грн. направлять саме на стерилізацію. Наші комунальники почнуть працювати за досвідом Одеси, де собак не знищують, а стерилізують і випускають. Однак, це стосується неагресивних тварин. Щоправда, як повідомляє telegraf.in.ua, в реалізації програми можуть виникнути проблеми: на жаль, у бюджеті не передбачені кошти на розширення самого притулку і на облаштування там каналізації. Тому собак хочуть возити на операції у ветлікарню, а потім знову в притулок, де умови утримання залишають бажати кращого.

06.01.2012
 У Полтавській області влаштували телефон довіри, за яким можна скаржитися на прокурорів-корупціонерів. Водночас. у прокурора Полтавської області з'явився помічник з питань внутрішньої безпеки. Як повідомляє прес-служба прокуратури області, в його обов'язки входить профілактика корупційних дій і зловживань серед працівників прокуратури. Розповісти про подібні ганебні вчинки працівників прокуратури можна за телефоном в Полтаві 60-67-88.

rss